Açelya Akkoyun’dan Ramazan değerlendirmesi

Son Güncelleme: 17 Temmuz 2013 - 10:36 0 Yorum Yazar:

Açelya Akkoyun DoksanlarKısa bir süre önce seyircisiyle buluşan Doksanlar dizisinin sevilen oyuncusu Açelya Akkoyun, 90’lı yıllar ile günümüz Ramazanlarını değerlendirdi. Ünlü oyuncu “Son yıllarda daha paylaşımcı Ramazanlar yaşıyoruz” dedi

Dizinin geçtiği 90’lı yıllarda genç kızlığını yaşadığını belirten Açelya Akkoyun, “Günümüz Ramazanları 90’lardan daha coşkulu gibi geliyor. Son yıllarda daha şenlikli ve paylaşımcı Ramazanlar yaşıyoruz. Bence 2000’li yılların Ramazanları daha etkili” dedi.

Son günlerde İstanbul başta olmak üzere ülkenin çeşitli şehirlerinde yaşanan olaylara da değinen Akkoyun “Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır.Bu birliği bozmak isteyenlerin tutumu bana göre yanlıştır” diye konuştu.

İFTARDA SOĞUK ÇORBA İÇİN

Yakında bir yemek programıylada ekranlara gelecek olan Açelya Akkoyun, sıcak günlere denk gelen Ramazan ayında oruç tutanların daha dikkatli olup sağlıklı beslenmesi gerektiğini söyledi. Bu konu hakkında tavsiyelerde bulunan Akkoyun, “Mideyi yormayacak, hazmı kolay yiyecekler tercih edilmeli. Komposto içilmeli, bol meyve yenmeli ve soğuk çorbalar yapılmalı” dedi.

KIZIM BENİ KISKANIYOR

Akkoyun, 4 yaşındaki kızı Alya’nın yoğun iş temposundan hoşnut olmadığını söyledi. Minik Alya’nın kendisini çok kıskandığını ifade eden Akkoyun, “Çok normal, annesini paylaşamıyor. Kızım da bunları içinde aşarak büyüyecek” diye konuştu.

OKAN IŞIK – BUGÜN GAZETESİ

Açelya Akkoyun’dan Ramazan değerlendirmesi ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2013 Saat : 10:36
  GENEL

Açelya Akkoyun’dan Ramazan değerlendirmesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------