Alper Aslanoğlu Kimdir?

Son Güncelleme: 14 Mart 2014 - 10:12 0 Yorum Yazar:

Alper Aslanoğlu biyografisiAlper Aslanoğlu, Mr. Türkey 2010 birincisidir.Mesleki Eğitim durumu, Altan Gördüm ve Vahide Gördüm Oyunculuk Atölyesi – Kamera Önü Oyunculuk Eğtimi, 35Buçuk Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır.

Best Model of Turkey 2009’da Türkiye’nin En Yakışıklı Erkeği Seçilerek ‘Mr.Turkey 2010’ unvanını aldı. Dünyanın en büyük yarışmasında Güney Kore’de “Mr. World”te ülkemizi etti. Aslanoğlu, ‘Best Model’ kampında sağlam dostluklar sayesinde ‘En İyi Dostluk’ dalında ödüle layık görüldü. Bilgisayar Mühendisliği mezunu, klasik piano çalıyor, profesyonel olarak kickboks yapıyor, motosiklete biniyor.

Alper Aslanoğlu, on parmağında on marifet olan bir isim. O bir Best Model ama tiyatrocu babası nedeniyle daha çocukluğunda sahne tozu yutmuş bir oyuncu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli tiyatrolarda sahneye çıkmış. Aynı zamanda bilgisayar mühendisi. Yakın dövüş sporlarında Türkiye ve Uluslar arası arenalarda dereceleri var. Aile şirketleri olan Aslanoğlu Tekstil-Alisse Nuera Gelinlik firmasının yönetim kurulu üyesi. Ama tüm uğraşılarını oyunculuğa giden yolda bir adım olarak görüyor. Alper Aslanoğlu hayatını, çalışmalarını ve gelecek hedeflerini Klass’a anlattı.
Alper Aslanoğlu “Best Model Of the Turkey yarışmasına ilk kez 2006 yılında başvurmuştum ve elemeleri bile geçemiyordum. Asla basite alınacak bir konu değildi. Ardından çalıştım ve 2009 yılında yarışmaya katılarak üçüncü oldum. 2010’da Türkiyenin en yakışıklı erkeği ünvanını alarak Mr. Turkey oldum.”

“Kickboksa profesyonel olarak devam etmiyorum ama birçok arkadaşımın salonu var. Oradaki öğrencilere ben de bazı zamanlar ders veriyorum. Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını ve kavgacı ruhlarını sokakta değil ringde ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz.””

Dizi
Seksenler
Olacak O Kadar
Tiyatro
Komikse Komik
Meyhanede

Alper Aslanoğlu Kimdir? ile Benzer Yazılar:

14 Mart 2014 Saat : 10:12

Alper Aslanoğlu Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------