Bana Baba Dedi dizisinin 1.bölüm tanıtım fragmanı

Son Güncelleme: 30 Mart 2015 - 5:24 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Bana Baba Dedi dizisinin 1.bölüm tanıtım fragmanı

Bana Baba Dedi Yağmur TanrısevsinTV8 ekranlarında başrollerinde Eser Yenenler,İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ıynadığı Bana Baba DEdi tanıtım fragmanı yayınlandı. Bana Baba DEdi 10 nisan cuma akşamı TV8’de.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın kanalı yepyeni bir dizi ile ekranlara merhaba diyecek. Tv8 de yayınlanacak olan Bana Baba Dedi ekrana geliş tarihi kesinleşti. Kahkaha tufanı estirecek dizi ne zaman ekrana gelecek detaylar haberimizde…

BANA BABA DEDİ

Tv8’in yeni dizisi Bana Baba Dedi’nin yayın tarihi netleşti. Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Eser Yenenler, Yağmur Tanrısevsin, Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Burçin Abdullah, İpek Tenolay, Ayşe Tunaboylu, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan’ın rol aldıkları Bana Baba Dedi dizisi 10 Nisan Cuma günü saat 19.30’da izleyicisi ile buluşacak. Böylece Tv8’in dizi günleri Salı, Perşembe ve cuma olmuş oldu. Maral ve Ayrılsak da Beraberiz dizileri dışında Bana Baba Dedi, Tv8’in 3. dizisi konumunda.

KONUSU

Bana Baba Dedi dizisi ABD’de 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Baby Daddy dizisinin yerli versiyonu olacak. Dizi, hayatları boyunca birer baltaya sap olamamış iki kardeşin (Eser ve Oğuzhan), en yakın arkadaşlarının (İbrahim) alt katına taşınması ve kapılarının önünde bir puset içinde buldukları bebek ile kendilerini içinde buldukları olayları anlatıyor. Bana Baba Dedi, ilk bölümüyle 10 Nisan Cuma 19:30’da tv8’de başlıyor.

Bana Baba Dedi dizisinin 1.bölüm tanıtım fragmanı ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2015 Saat : 5:24
  VİDEO

Bana Baba Dedi dizisinin 1.bölüm tanıtım fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------