Bana Baba Dedi Final Mi Yaptı?

Son Güncelleme: 12 Haziran 2015 - 8:37 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

bana baba dedi setiBaşrollerini Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler gibi isimlerin paylaştığı, yabancı bir diziden uyarlama olan Baba Baba Dedi, yeni bölümüyle bir kez daha ekranlara gelmedi.

Son olarak 29 Mayıs’ta izleyiciler karşısına çıkan Bana Baba Dedi dizisinin bittiği iddia ediliyor. İddialara göre son dönemlerde iyi bir reyting grafiği çizemeyen dizi Acun Ilıcalı tarafından yayından kaldırıldı. Dizinin gününü doldurabilmek için Survivor All Star’ın yeni bölümleri de Perşembe gününe kaydırıldı.

Final bile yapılmasına izin verilmeyen dizinin tamamen yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı ise bilinmiyor. Üç Adam’ın yer aldığı dizi, Survivor All Star’ın bitmesiyle birlikte yeniden ekranlara dönebilir. Survivor All Star’ın bitmesiyle birlikte yaz dizisi olarak ekranlara gelebilecek olan Bana Baba Dedi, kaldığı yerden devam edebilir. Fakat ne Acun Ilıcalı, ne de Üç Adam konu ile alakalı bir açıklamada bulunmadılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Bana Baba Dedi Final Mi Yaptı? ile Benzer Yazılar:

12 Haziran 2015 Saat : 8:37
  DİZİ

Bana Baba Dedi Final Mi Yaptı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------