Başakşehir Belediyesi’nden Gıda Stantlarına Denetim

Son Güncelleme: 20 Temmuz 2013 - 1:00 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir Belediyesi’nden Gıda Stantlarına Denetim

denetim 1Belediye’den, Gıda Stantlarına Sıkı DenetimÜç bölgede düzenlediği Ramazan’ın manevi atmosferini yansıtan programlarıyla dikkat çeken  Başakşehir Belediyesi,  etkinlik alanlarında yer alan 50 gıda standında sıkı denetimler yapıyor.

Başakşehirlilerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi adına, gıda üzerine çalışan iş yerlerinin hijyen yönünden denetlenme çalışmalarını ilçe genelinde sürdüren Sağlık İşleri ve Zabıta Müdürlükleri, Ramazan ayında da bu çalışmalarını etkinlik alanlarında da devam ettiriyor.

Başakşehir Belediyesi’nin üç etkinlik bölgesinde bulunan stantlarında yer alan 50 gıda ürünü satıcılarına yönelik yapılan kontrollerde; gıda maddelerinin depolama şartları, servis edilme şekilleri, kullanılan alet ve ekipman temizliği, personel kılık kıyafet uygunluğu ve diğer hijyen konularında incelemeler yapılıyor. Yürütülen bu çalışmalarda müdürlük görevlileri gerekli uyarı ve bilgilendirmeler de yapıyor.  Kontroller Ramazan ayı süresince devam edecek.

Başakşehir Belediyesi’nden Gıda Stantlarına Denetim ile Benzer Yazılar:

20 Temmuz 2013 Saat : 1:00
  GENEL

Başakşehir Belediyesi’nden Gıda Stantlarına Denetim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------