Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Dergi Fuarında

Son Güncelleme: 31 Ekim 2013 - 11:10 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Dergi Fuarında

Bilgievi ÖğrencileriBaşakşehir Belediyesi Bilgievi Öğrencileri Türkiye Dergi Editörleri ve Yayıncıları Birliği’nin 100’ü aşkın derginin katılımıyla düzenlediği “Türkiye Dergi Fuarı”na katıldı.

Bilgievleri dışındaki sosyal gezileriyle öğrencilerin eğitiminin yanında kültürel ve sosyal gelişimlerine destek veren Başakşehir Bilgievleri’nden 150 öğrenci Sirkeci Tren Garı’nda düzenlenen “Türkiye Dergi Fuarı”nı gezdi.

İstanbul Başakşehir Belediyesi’nin lojistik katkılarıyla düzenlenen ve dergi- okuyucu buluşmasını hedefleyen “Türkiye Dergi Fuarı’na giden Bilgievi öğrencisi öğretmenleriyle birlikte fuarı ziyaret edip yayımcılarla sohbet etti. Ayrıca farklı alanlarda yayın hayatını sürdüren müelliflerle görüşen öğrenciler derginin matbaadan çıkıp okunmaya hazır olma süreci hakkında da bilgi aldı. Fuarda Başakşehir Belediyesi’nin standına da uğrayan öğrenciler yazar ile okuyucuyu bir araya getirdiği için organizasyon sorumlularına teşekkür etti.

Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Dergi Fuarında ile Benzer Yazılar:

31 Ekim 2013 Saat : 11:10
  GENEL

Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Dergi Fuarında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------