Başakşehir’deki laptop hırsızları yakalandı

Son Güncelleme: 14 Ekim 2013 - 12:03 0 Yorum Yazar:

Başakşehir’deki laptop hırsızları kameradaBaşakşehir’de bir elektronik ve beyaz eşya mağazasından laptop bilgisayar çalan 3’ü kadın 4 hırsız kameraya yakalandı.

Olay, Başakşehir’de bir elektronik ve beyaz eşya mağazasında gerçekleşti. Mağazanın güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, mağazaya müşteri gibi giren 3’ü kadın 4 kişi öncelikle mağazada bulunan ürünleri inceledikleri görülüyor. Sonrasında mağaza çalışanlarının yoğunluğundan faydalanan şüpheliler ürün standında bulunan 2 tablet bilgisayar ve 2 adet lap-top bilgisayarı el çabukluğuyla mağazadan çıkarıyor. Mağazadan çıkan şüphelilerin bir araçla hızla uzaklaştıkları anlar da güvenlik kameralarına yansıdı.

Olayın ardından polise şikayette bulunduklarını belirten Mağaza Müdürü Uğur Şimşek, “Arkadaşlarımız satış esnasında 4 müşterimiz mağazada mevcutken ekip halinde dolaşan hırsızlar 5 dakika içerisinde hırsızlığı gerçekleştirdiler. Kamera kayıtlarımız da kendilerinin yüzlerini tespit ettik ve karakola da başvuruda bulunduk. İlgili şahıslar en kısa sürede yakalanacak ama hırsızlıklara bir dur denmesi gerekiyor artık. Daha önceden de başımıza böyle bir olay geldi fakat yakalanamadı. İnşallah bu kişiler yakalanır ve cezalarını bulurlar. Bizim beklentimiz bu tür hırsızlık suçlarına karşı cezaların arttırılmasıdır” dedi.Güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye alan ekipler, eşkalleri tespit edilen şüphelilerin yakalanması için soruşturma başlattı.

Başakşehir’deki laptop hırsızları yakalandı ile Benzer Yazılar:

14 Ekim 2013 Saat : 12:03
  VİDEO

Başakşehir’deki laptop hırsızları yakalandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------