Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor

Son Güncelleme: 31 Aralık 2012 - 9:49 0 Yorum Yazar:

yol boyu yeşil alanBaşakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB ) çevre düzenleme çalışmalarıyla bölgeyi yeşillendiriyor. Yapılan çalışmalarla İOSB’ye 852 adet ağaç, 36.583 adet çalı ve 7.860 m2 hazır (rulo) çim serimi yapıldı.

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan İOSB de yürüttüğü sistemli çalışmalarda ağaç ve çalı dikimi yaparak çalışanların daha yeşil bir alanda çalışmalarını sağlamayı hedefliyor. Çevre düzenlemesi yapılan cadde ve sokaklarda mevcut ve yeni dikilen bitki ve yeşil alanların daha sağlıklı gelişebilmesi için sulama sistemi alt yapısı da hazırlanıyor.

Çalışmalara takdir topluyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğünün İOSB’de yaptığı çevre düzenleme çalışmaları,  İkitelli Organize Sanayi Başkanlığı tarafından da takdir topladı.  İOSB başkanı Nihat Tunalı Belediye Başkanlığına gönderdiği yazıda “Belediyemizin bölgemizde yaptığı çalışmalar takdire şayan. İlçe’de yeşil alanların artması ilçede yaşayanları ve bölgemizde çalışanları da mutlu ederek huzurlu bir yaşam imkanı sunuyor” dedi.

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor ile Benzer Yazılar:

31 Aralık 2012 Saat : 9:49
  GENEL

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------