Başakşehir Mahallesi Muhtarı Belli Oldu

Son Güncelleme: 3 Nisan 2014 - 10:34 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Mahallesi muhtarlık seçimi sonuçlandı. Başakşehir Mahallesi Muhtarlığını  Fatih Mehmet Yıldırım kazandı.

Fatih Mehmet Yıldırım seçimden önce yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi: İki dönemdir muhtarlık yapıyorum. Küçükçekmece belediyemizle birlikte mahallemize birçok katma değer katabilecek çalışmalarımız oldu. Onlardan bir tanesi Erdem Beyazıt İlköğretim Okulu’nun faaliyete girmesiydi. Onun haricinde yürüyüş yolları, birçok alanda asfalt yenileme çalışmaları, park ve bahçelerle alakalı çok ciddi çalışmalar yapıldı.

Fatih Mehmet Yıldırım

İkinci dönemde daha tecrübeliydik. Başakşehir kurulduktan sonra yerinden yönetim olması çok ciddi bir avantaj getirdi. Belediyemizle birlikte mahallemize yapılacak birçok çalışmayla alakalı birtakım projeler sunduk. Bununla birlikte Cevdet Kılıçlar Bilgievi’nin yapımına önayak olmaya çalıştık. Şu an çok sayıda öğrenci Bilgievinden istifade ediyor. Bunun dışında 1. Etap’ta çok nezih bir yürüyüş yolu yapıldı. Onurkent’te tapularla alakalı 5 bin 300 daireyi ilgilendiren kangren bir sorun vardı. Belediyemizle birlikte o tapu sorununun çözülmesine yardımcı olduk. Türkiye’nin en büyük İmam hatip lisesi olan M. Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’nin çalışmalarında yer aldık. Devlet, belediye ve vatandaş arasında köprü olmak, onların problemlerini hızlı şekilde kurumlara iletip çözülmesini sağlamak birinci vazifemizdi. Yeni dönemde de gençlerimizle alakalı eğitim ve spor alanlarının çoğaltılması hususunda konunun takipçisi olacağız.

Başakşehir Mahallesi Muhtarı Belli Oldu ile Benzer Yazılar:

3 Nisan 2014 Saat : 10:34
  GENEL

Başakşehir Mahallesi Muhtarı Belli Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------