Bastırdığım duygularım rol yaparken ortaya çıkıyor

Son Güncelleme: 8 Ekim 2013 - 9:21 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Bastırdığım duygularım rol yaparken ortaya çıkıyor

Özlem Yılmaz Evlilikatv’de yayınlanan Kaçak dizisinin aldatılan kadını Nurgül’ü canlandıran Özlem Yılmaz “Gerçek hayatta da duygusalım ama bastırırım” diyor.

Unutulmaz dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesi edinen Özlem Yılmaz, şimdi de atv’de yayınlanan Kaçak dizisinde Gürkan Uygun’un canlandırdığı Serhat karakterinin yedi yıl boyunca kandırdığı eşi Nurgül olarak izleyicilerle buluşuyor. Yılmaz ile bir araya geldiğimizde canlandırdığı karakterlerin aksine, cıvıl cıvıl bir genç kız karşımıza çıkıyorRollerini anlatırken çok heyecanlanıyor, kimi zaman onların yaşadıklarına üzülüyor ama hiçbir zaman neşesini kaybetmiyor. Oyuncu, şimdilerde yeni başlayan dizisinin yoğunluğunun dışında bir de düğün telaşı yaşıyor. Dizinin ilgi görmesinden çok mutlu olan Yılmaz, bu başarıya en başından beri inandığını anlatarak konuşmaya başlıyor: “Dizinin tutacağından emindim. Teklif geldiğinde hikayesinden çok etkilendim. Çok güçlü bir kadrosu olunca da iyi bir izleyici kitlesi oluştu. Aslında yeni işler için büyük konuşmayı sevmem, çünkü izleyinin neyi seveceği belli olmuyor.

Ancak Kaçak çok farklı bir proje oldu. Bu işe çok güveniyorum. Senaryoyu ilk okuduğumda iyi bir iş olacağını hissetmiştim. İzleyiciye duyguları geçirebiliyorsan o iş tutuyor.” Yılmaz dizide canlandırdığı karakter beğenildiği için de çok mutlu. Oyuncu, her bölümde gözü yaşlı kalan Nurgül için izleyicilerin üzüldüklerini vurgulayıp ekliyor: “Çocuğu ölen bir kadın var. Yedi yıl güvendiği adamın da kendisini kandırdığını öğreniyor. Bu yaşananları izleyicilere en inandırıcı şekilde vermemiz gerekiyor. Bunu başardığım için çok mutluyum. Benim de çok duygusal ve naif taraflarım var ama bunları fazla belli etmem. Gerçek hayatta bastırdığım duygularımı sanırım dizilerde ortaya çıkarıyorum.”

Özlem Yılmaz Fotoğrafları

‘BU, BENİM EVLENECEĞİM KIZ’
Röportaj esnasında zaman zaman telefonu çalan Özlem Yılmaz, evlilik hazırlıkları yaptığı için sürekli boyacı, halıcı ve temizlik firmalarıyla konuşuyor. Egosu yüksek bir oyuncu olmadığını, bu nedenle evlilik kararını da kolay verdiğini söylüyor. Müstakbel eşiyle de tesadüfen tanışmışlar: “İki yıldır çok güzel bir ilişkim var. Nişanlımın adı Ahmet, akademisyen. İlginç bir tanışma hikayemiz var. Arkadaşımın diplomasıyla ilgili bir sorun çıkmıştı ve bunun için okuluna gittik. Bizi orada eğitmenlere yönlendirdiler. Bir odaya girdiğimizde karşımda Ahmet’i gördüm. Sonra bir daha karşılaştık ve bizi kahve içmeye davet etti. Görüşmeye başladık ve bugünlere kadar geldik. Kapıdan girdiğimde ‘Bu, evleneceğim kız’ demiş.” “Ünlü olmanız ilişkinizi nasıl etkiliyor? diye sorunca, bunun herhangi bir sorun yaratmadığını belirtiyor: “Bilindik yerlere gitmiyorum. Magazinle iç içe yaşamıyorum. Bu nedenle nişanlım şan, şöhret durumunu çok yaşamadı. Tanınır olmaya başladıktan sonra çok fazla hayatım değişmedi. Hâlâ eski arkadaşlarımla görüşüyorum. Eskiden gittiğim yerlere gidiyorum. Farklı bir ortam içerisine girmediğim için etrafımdakiler de ünlüymüşüm hissine kapılmıyor.”

KOŞA KOŞA EVE GİDİYORUM
Ne zaman evlenme teklifi aldığını merak ediyoruz. İlişkilerinin altıncı ayında sevgilisinin evlenme teklif ettiğini belirtip bazen gözleri dolarak başlıyor anlatmaya: “Hiç düşünmeden kabul ettim. Birbirimizi çok iyi tanımıştık, altı ayı dolu dolu yaşadık. O dönem Unutulmaz bitmişti ve başka projem yoktu. Her gün görüşüyorduk ve sonunda da evlenmeye karar verdik.” 25 Ekim’de nikah masasına oturacağını söyleyen oyuncu “Setin yoğunluğuna bir de düğün hazırlıklarının telaşı eklendi. Nişanlım doktora yaptığı için teziyle ilgileniyor. O yüzden çok fazla evle ilgili işlere karışmıyor. Evin her şeyiyle ben uğraşıyorum. Set bitiyor, koşa koşa eve geliyorum. Boyacı, halıcı geldi, temizlik yapalım derken gün bitiyor. Yapmamız gereken o kadar çok şey var ki, hazırlıklar nasıl bitecek bilmiyorum. Ama bunlar tatlı telaşlar. Balayına da çıkamayacağız. Birkaç gün izin alıp dinleneceğiz” diyerek evlilik hazırlıklarının kendisini çok yıprattığını ifade ediyor.

KARŞIMDAKİNE ZARAR VEREBİLİRİM
Nurgül’ün yaşadıklarından çok etkilendiğini söyleyen Yılmaz, öfkesini “Yalan söylenmesine tahammül edemeyen bir insanım. Birisi yalan söylediğinde çok sinirleniyorum. Biri beni Nurgül’ün kandırıldığı gibi kandırmış olsaydı, çok fazla tepki gösterirdim. Hatta karşı tarafa zarar verme noktasına gelebilirdim. Dizide Nurgül eşi tarafından yedi yıl boyunca kandırılıyor. Bence bunun affı olmaz” diyerek dile getiriyor.

AĞLAMAYA ALIŞTIM
Her bölümde ağlayarak ekrana gelen Özlem Yılmaz, Unutulmaz’daki karakter gibi Kaçak’taki Nurgül’ün de hüzünlü bir hikayesi olduğunu söylüyor: “Unutulmaz’da da çok ağlıyordum, bu projede de bol bol ağlıyorum. Nişanlım beni izledikten sonra ‘Benim aşkım yine ağlıyor!’ diye bana takılıyor. Nurgül’ün yaşadıklarını hissedip o rolün içerisine girdiğim için herhangi bir takviye olmadan ağlayabiliyorum. Sanırım ağlamaya alıştım.” sabah

Bastırdığım duygularım rol yaparken ortaya çıkıyor ile Benzer Yazılar:

8 Ekim 2013 Saat : 9:21
  GENEL

Bastırdığım duygularım rol yaparken ortaya çıkıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------