BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü

Son Güncelleme: 18 Aralık 2014 - 10:02 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü

toki kayaşehirBEDAŞ, ‘Uydu Kent’ Kayaşehir’i karanlığa gömdü. Bölgede son 2 aydır sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.

İstanbul Başakşehir’de Kayaşehir adıyla kurulan, Kanal İstanbul, şehir hastaneleri ve düzenli yapılaşması ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’un yeni Uydu Kent’i olarak tanımladığı TOKİ bölgesinde son 2 aydır yaşanan elektrik kesintileri halkı canından bezdirdi.
Gece gündüz farkı gözetmeksizin sürekli elektrikleri kesilen vatandaşlar saatlerce karanlıkta kaldı. Ayrıca elektronik cihazları ve dolaplarında sakladıkları yiyecekleri bozulmaya başladı. Vatandaş mağduriyetini iletecek bir kişi bile bulamadı. Sadece 186’yı arayabilen vatandaşlar, orada da telesekreterin çıkıp zaten bildikleri kesintiyi söylemesini dinlediler.

KAYAŞEHİR’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ MUM SATIŞLARINI FIRLATTI

Yaşanan elektrik kesintileri sonrası marketlerin kasalarında mum yığınakları yapıldı. Bölgede mum satışlarının tavan yaptığı biliniyor.

BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü ile Benzer Yazılar:

18 Aralık 2014 Saat : 10:02
  GENEL

BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------