Beyaz Show’da Bu hafta Kaçak Var

Son Güncelleme: 19 Mart 2014 - 3:33 0 Yorum Yazar:

Beyaz show 1Beyaz Show 21 mart Kaçak dizisi oyuncuları geliyor. Simin Bıçakcıoğlu aynı şekilde Beyaz Show’a katılacaklardan. 21 Mart 2014 beyaz Show konukları kimler yonca lodi şarkıları Berk Hakman, Gürkan uygun, beyaz show.

“Beyaz Show” yine şahane! Yonca Lodi, Gürkan Uygun, Berk Hakman ve Simin Bıçakçıoğlu bu hafta beyaz show’da.. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Yonca Lodi, GÜrkan Uygun, Berk Hakman ve Simin Bıçakçıoğlu konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane! Sakın kaçırmayın!


BEYAZ SHOW TV8’E Mİ GEÇİYOR?

Başladığı ilk günden bugüne kadar hiç kanal değiştirmeyen Beyaz Show’a Tv 8’i satın aldıktan sonra medya patronu olan Acun Ilıcalı’dan büyük teklif geldi. Beyaz Show Tv 8’e transfer olacak mı? Acun Ilıcalı Beyaz Show’u transfer edecek mi? Beyaz Show hangi kanalda yayınlanacak? Beyazıt Öztürk Acun Ilıcalı’ya ne dedi?

Ekranların en uzun soluklu shov programlarından olan Beyaz Show’a Acun Ilıcalı’dan büyük teklif geldiği iddia edildi. TV 8 i aldıktan sonra medya patronu olan Beyazıt Öztürk’e büyük teklifte bulundu. 3 Adam’ı kanalına transfer eden Acun Ilıcalı’dan bir büyük bomba daha iddia ediliyor. Kanal D ekranlarında uzun zamandır devam eden Beyaz Show yoksa Tv 8’e mi transfer olacak? merak ettiğiniz tüm soruların cevabı spothaber.com’da

Acun Ilıcalı’dan Beyaz Show hamlesi. Beyazıt Öztürk ne cevap verecek. Acun Ilıcalı Beyazıt Öztürk ile konuştu. Beyazıt Öztürk ne cevap veri. Beyaz Show TV 8’e mi geçecek. Beyaz TV ekranlarında program yapmaya başlayan gazeteci Yüksel Aytuğ, ilk bölümde Beyazıt Öztürk’ü ağırlamıştı. Aytuğ’un programının ikincisine katılan isim ise Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’e tekifte bulundu:

“KANALIMDA BEYAZIT ÖZTÜRK’Ü GÖRMEK İSTERİM”

“Beyaz’ı her zaman isterim. Beyaz gibi bir televizyoncuyu kim istemez ki. Çok başarılı bir arkadaşımız asla hayır demem onun için. Sporla ilgili bir şey yapsaydım Şansal abiyi ve Rıdvan abiyi alırdım. Şansal Büyüka ve Rıdvan Dilmen çok önemli kişiler. Onlarla çalışmak isterdim.”

Beyaz Show’da Bu hafta Kaçak Var ile Benzer Yazılar:

19 Mart 2014 Saat : 3:33
  GENEL

Beyaz Show’da Bu hafta Kaçak Var Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------