Bir çocuk daha kayboldu

Son Güncelleme: 7 Nisan 2014 - 11:10 0 Yorum Yazar:

kayıp çocukİstanbul’da bir çocuk daha kayboldu. 14 yaşındaki Kader Karatay, Başakşehir İkitelli’de okuldan çıktıktan sonra evine dönmedi. Ailesi, Kader’den 30 saattir haber alamıyor.

Sarıyer’de ailesinin uyuduğu sırada evden dışarı çıkıp kaybolan ve bulunması için büyük bir seferberlik yürütülürken, komşu evin havuzunda cansız bedeni bulunan 3,5 yaşındaki Pamir’in acısı çok tazeyken, İstanbul’dan bir kayıp çocuk haberi daha geldi. 14 yaşındaki Kader Karatay’ın İkitelli’deki evinden çıktıktan sonra 30 saattir kendisinden haber alınamadığı öğrenildi.

İstanbul’da bir çocuk daha kayboldu. 14 yaşındaki Kader Karatay, Başakşehir İkitelli’de okuldan çıktıktan sonra evine dönmedi. Ailesi, Kader’den 30 saattir haber alamıyor.Polise başvurduklarını belirten Atak, aramadıkları yer kalmadığını söyledi.Yağenin herhangi bir sağlık problemi olmadığını söyleyen Atak, “Okul dönüşü yolunda eve gelirken bir kahvehane var. Oranın güvenlik kameralarını inceledik. 15.06’da eve dönüş yolunda gözüküyor. Tek başına. Görüntülerin devamı yok” dedi.

Mehmet Beşir Atak, yeğenin 8. sınıfa gittiğini söyledi.

Babası Hasan Karatay ise Facebook’taki adresinde kızının kayıp olduğunu belirterek aşağdaki fotoğrafı paylaştı.(CNNTürk)

Bir çocuk daha kayboldu ile Benzer Yazılar:

7 Nisan 2014 Saat : 11:10
  GENEL

Bir çocuk daha kayboldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------