Burcu Kıratlı Saçlarını Sıfıra Vurdu

Son Güncelleme: 13 Nisan 2015 - 12:09 0 Yorum Yazar:

Kel Burcu KıratlıDiriliş Ertuğrul dizisinden rol alan Burcu Kıratlı, yeni projesi olan bir film için saçlarını sıfıra vurunca “kendimi çıplak gibi hissettim” dedi.

TRT1’de çarşamba günleri yayınlanan ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisinin oyuncularından Burcu Kıratlı, Esquire dergisinde saçlarını sıfıra vurdurduğunda kendini nasıl hissettiğini anlattı.

‘Peri Masalı’ isimli film için saçlarını kazıtan Burcu Kıratlı “Saçımı sıfıra vurduğumda kendimi çıplak gibi hissetmiştim.” Dedi.
Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolünden bahseden Kıratlı, o dönemdeki kadınların modern kadınlardan farklı olduklarını ve sürekli göç halinde oldukları için erkekler kadar güçlü olmak zorunda olduklarından bahsetti.

Şu anda rol aldığı filmi ‘Bizim Hikaye’ filminde Elif adında bir doktoru canlandırdığını söyleyen Kıratlı, “Elif, aynı zamanda evde hasta annesine bakıyor. O da güçlü bir kadın ama içindeki duygusal boşluğu kimseye belli etmiyor.” diyerek rolünden ipuçları verdi.

Burcu Kıratlı özel hayatı ile ilgili sorulan sorulara da yanıt verdi:

“Bir kadının çok kısa saçlarla da güzel olabileceğinin ispatı gibisiniz. Saçlarınızı sıfıra vurdurduğunuzda neler hissettiniz? “

“Kendimi çıplak gibi hissetmiştim. Saçlarım, kendimi bildim bileli hep belime kadar uzundu ve bir anda kafamı yana çevirdiğimde omuzlarıma düşen saçlarım yok oldu. Uzun süre alışamadım. Ancak iyi tepkiler aldıkça rahatladım.”

“Bir erkek sizin dikkatinizi çekmek için neler yapmalı ve ne yaparsa size itici gelmeye başlar?”

Sorusuna da içtenlikle cevap veren Kıratlı, “Dikkatimi çekmesi için belirli bir kriterim yok aslında. Maalesef her şekilde zor beğenen biriyim. Ayrıca kendini öven ve laf cambazlığı yaparak kendini üstün zekalıymış gibi göstermeye çalışan erkekler, bana hep itici gelmiştir.” diyerek samimi itiraflarda bulundu.

Burcu Kıratlı Saçlarını Sıfıra Vurdu ile Benzer Yazılar:

13 Nisan 2015 Saat : 12:09
  GENEL

Burcu Kıratlı Saçlarını Sıfıra Vurdu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------