Çağlar Bade Türe Kimdir?

Son Güncelleme: 18 Aralık 2014 - 11:00 0 Yorum Yazar:

Çağlar Bade Türe biyografiÇağlar Bade Türe 1985 yılı İstanbul doğumludur. Kurtlar Vadisi Pusu ve Zengin Kız fakir Oğlan dizilerinde rol almış olan güzel oyuncu TV8’de yayınlanmaya başlayan Hom Ofis dizisinde Arzu karakterini oynamıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde saf, tembel fakat güzelliği ile Sarp’ı büyüleyen sekreter tiplemesi ile tanınan bir isim olmuştur.

Oyunculuk serüveni devam eden Çağlar Bade Türe, danışanlarına “Koç”luk hizmeti de vermeye başladı. ICF’nin uluslararası geçerliliği olan eğitimlerini tamamlayan, danışanlarına kişisel ve kurumsal hizmet sunan Türe, “yaşam koçu değil” “koç” olduğunu özellikle vurguluyor. Yani yaşam koçları gibi danışanı adına düşünüp, onun adına karar vererek değil; kişide konuyla ilgili farkındalık yaratıp, onu yönlendirmeden, yargılamadan, onun adına karar vermeden onu motive ediyor.

Çağlar Bade Türe, koçluk hizmeti verdiği danışanlarının kendisini tanımasına, değerlerini fark etmesine, potansiyelini daha iyi keşfetmesine yardımcı oluyor. Diğer yandan da kişinin kendisine güveninin ve yaratıcılığının artmasına, güçlü yönlerini geliştirmesine, en karmaşık durumlarda bile konuya pozitif yaklaşma becerilerinin gelişmesine olanak sağlıyor.

Oynadığı Projeler
Kurtlar Vadisi Pusu
Zengin Kız fakir Oğlan
Hom/Ofis,

Çağlar Bade Türe Kimdir? ile Benzer Yazılar:

18 Aralık 2014 Saat : 11:00

Çağlar Bade Türe Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------