Cavit Çetin Güner Kimdir?

Son Güncelleme: 30 Kasım 2014 - 12:44 0 Yorum Yazar:

Cavit Çetin Güner biyografisiCavit Çetin Güner 21 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. Annesi Rizeli ev hanımı, babası Bursalı şofördü. 2 yaş büyük bir ağabeyi, 6 yaş küçük bir kızkardeşi var. Eğitime Ziyapaşa İlköğretim Okulu’nda başlayıp, Kurtuluş Lisesi’yle devam etti. Lise hayatı ortaöğretimdeki gibi mutlu geçmemişti.

2000 yılında Kanser olan annesini kaybetti. Derken 2001 yılında sınıfta kaldı. 2003 yılında Liseyi bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü öğrencisi oldu.

Zor olsa da liseyi bitirdikten sonra üniversite eğitimini Mimar Sinan üniversitesi konservatuar fakültesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Zor bir çocukluk geçiren oyuncu, çalışmaya altı yaşında su satarak başlamıştır. Daha sonra komilik, tezgahtarlık,pastanelerde çıraklık ve gece bekçiliği, ekmekçi çıraklığı hatta yağ ve un toptancısında hamallık dahi yaparak okul harçlığını kazanmıştır.

İlk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol alan oyuncu Hayat Bilgisi’nin ardından Yalancı Yarim ve Ödünç Hayat adlı dizilerle kariyerine devam etmiştir. Dizilerin yanı sıra reklamlarda da rol alan başarılı oyuncu Cavit Çetin Güner, Coca Cola ve Dankek reklamlarında oynamıştır.

Okul ve işten zaman bulabilirse, atletizm ve motor sporlarıyla aktif olarak ilgilenir. Fotoğraf çekmek resim yapmak hobileridir. 2 kur dans eğitimi aldı(salsa, cha cha ve rumba)ve dans etmekten hoşlanıyor. gitar ve yabancı dil eğitimleri devam ediyor. Film koleksiyonu var ve film deşifre etmeye bayılıyor.

Cavit Çetin Güner Rol Aldığı Diziler

– Diriliş
– Ödünç Hayat
– Yalancı Yarim
– Hayat Bilgisi

Cavit Çetin Güner Kimdir? ile Benzer Yazılar:

30 Kasım 2014 Saat : 12:44

Cavit Çetin Güner Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------