Comba İsmail Sabah Gazetesine Konuştu

Son Güncelleme: 11 Aralık 2013 - 3:03 0 Yorum Yazar:

Yüksel Ünal KaçakATV ekranlarının salı akşamlarına damgasını vuran dizisi ‘Kaçak’ta ‘Comba İsmail’ rolünü canlandıran Yüksel Ünal, SABAH gazetesine konuştu.

‘Melekler Korusun’, ‘Kavak Yelleri’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizilerinin yanı sıra ‘Dedemin İnsanları’, ‘Ay Büyürken Uyuyamam’ gibi pek çok sinema filminde de oynayan Ünal, SABAH gazetesine konuştu.

Yüksel Ünal, “Dizideki olaylar hayal ürünü bile olsa, oyuncular hayal dünyasında değil; hayatın içinde yaşayan karakterler” diyor.

Kaçak dizisinin diğer dizilerden farkını da anlatan Yüksel Ünal, şöyle konuştu:

“En başta, senaryo ve yönetmen uyumunun çok önemli olduğunu söylemekte fayda var. Yazarın anlatmak istediği ile yönetmenin bakış açısı bir noktada buluşabiliyor ve oyuncu kadrosu da bu dengenin içinde doğru hareket edince, başarı kaçınılmaz oluyor. Çekimlere başlarken yaptığımız toplantılarda, yönetmenimiz Volkan Kocatürk’ün en önemli isteği, karakterlerin çok doğal olmasıydı. Yani ekranda büyülü bir dünyadan değil, hayatın kendisinden bahsetmeliydik. ‘Kaçak’ dizisinde olaylar hayal ürünü bile olsa, oyuncular bir hayal dünyasında değil; hayatın içinde yaşayan karakterler… ‘Kaçak’ta, imkansızı başaran hayali kahramanlar yerine, kahramanca yaşayan insanlar var.”

Comba İsmail Sabah Gazetesine Konuştu ile Benzer Yazılar:

11 Aralık 2013 Saat : 3:03
  GENEL

Comba İsmail Sabah Gazetesine Konuştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------