Deniz Çakır Yasak Resimleri

Son Güncelleme: 19 Nisan 2014 - 12:24 0 Yorum Yazar:

Deniz Çakır Yasak FotoDeniz Çakır Yasak Calibe karakteri, anne ve babası memur kesimden olan bir çocuk olarak dünyaya geldi. Güzelliği çocukluğundan bu yana dillere destan olacak derecedeydi. Yaşı tahmin edilemeyen güzelliği ve olgunluğu ile her erkeği avcunda oynatabilecek bir yapıya sahip karakterimiz. Calibe çocukluğunda teyzesinin oğlu Nejat’a aşıktı.

Nejat da Calibe ile evlenebilmek için Fransa’ya gitmiş ve iyi bir hayatları olması için çabalarken bir anda ortaya çıkıp Calibe’ye talip olan Nazım Bey bütün planları değiştirdi. Nejat kendi halinde evlilik planları yaparken Calibe’de Nazım Bey gibi birisini kaçırmak istemiyordu. Kudretli bir adam olan Nazım Bey’in karısı olmanın ona çok şey katacağını biliyordu.

Calibe artık Nazım Bey ile evlenmeye karar verip düğün hazırlıklarına başlamıştır. Fakat Calibe’yi ve Nazım Bey’i bekleyen büyük bir sürpriz olacaktır. Dillere destan bir düğün olması için tüm hazırlıklar yapılsa da Calibe’nin sevineceği fakat Nazım Bey’in büyük hayal kırıklığı yaşayacağı birisi gelecek o kişi de kuşkusuz düğün haberini alan Nejat olacak.

 

Deniz Çakır Yasak Resimleri ile Benzer Yazılar:

19 Nisan 2014 Saat : 12:24
  FOTO

Deniz Çakır Yasak Resimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------