Diriliş Ertuğrul 15.Bölüm fragmanı

Son Güncelleme: 28 Mart 2015 - 9:08 0 Yorum Yazar:

Diriliş Ertuğrul 15.Bölüm fragmanıTRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un 1 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak 15. bölüm bölümüyle ilgili ilk fragman yayınlandı. Dizide tuzağa düşen Ertuğrul darağacına çıkıyor.

14.Bölüm Özet
Nasır’ı Ele Geçiren Ertuğrul, Tapınakçıların Kumpasını Bozabilecek mi? Halime, kardeşi Yiğit’in esir olduğu Tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında zoraki olarak El Aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. Bu evliği istemeyen Halime bu zoraki nikaha engel olabilmek için çare aramaktadır. Hem sevdiği kadını, hem obasını, hem de Tapınakçıların İslam Dünyasında çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için mücadele eden Ertuğrul’un, Tapınakçıların adamı olan Komutan Nasır’ın maskesini düşürmesi gerekmektedir.

Şehzade Numan’ı kullanarak Türkmenleri Seçuklu’ya karşı kışkırtmak için Oğuz beyleriyle bir araya gelen Nasır’ın düzenlediği toplantıyı basan Ertuğrul, Nasır’ı esir alır. Ertuğrul, El Aziz’e Nasır’ın gerçek yüzünü göstermesi halinde Halime Sultan’ı mecbur kaldığı evlilikten kurtarırken, El- Aziz tarafından kuşatılan obası ve Tapınakçıların İslam Dünyası’na karşı kurduğu kumpası engelleyecektir. Nasır’ı esir alan Ertuğrul, onun gerçek yüzünü El- Aziz’e göstermeye çalışmaktadır. Halime Sultan’ı kurtarmak için harekete geçen Ertuğrul ve Alp’leri bunda başarılı olabilecekler mi?

Diriliş Ertuğrul 15.Bölüm fragmanı ile Benzer Yazılar:

28 Mart 2015 Saat : 9:08
  VİDEO

Diriliş Ertuğrul 15.Bölüm fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------