Diriliş Ertuğrul izleyicilerine büyük müjde!

Son Güncelleme: 21 Mart 2015 - 10:54 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Diriliş Ertuğrul izleyicilerine büyük müjde!

Diriliş Ertuğrul ResimleriTRT’nin beğenilen dizi ‘Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, ‘Diziyi Orhan Gazi’ye kadar götürebiliriz’ diyerek izleyicilere büyük bir müjde verdi.
Osmanlı’nın kurulma sürecini anlatan Diriliş Ertuğrul, bu sezona damgasını vuran yapımlardan. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın ve Serdar Gökhan’ın oynadığı dizi, yayınlandığı akşam reyting listesinin zirvesinde yer alıyor. Dizinin yapımcısı ve aynı zamanda senaristi de olan Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul hakkında merak edilenleri Türkiye gazetesinden Büşra Kamış’a anlattı.

SİNEMA FİLMİ DE GELİYOR

Osmanlı’nın kuruluşunu anlatmanın en büyük hayali olduğunu söyleyen Bozdağ, Diriliş dizisinin final bölümünün sinemaya aktarılacağını söyledi. Bozdağ, “Ara dönemde film yapacağız” dedi.

ORHAN GAZİ MÜJDESİ

TRT’nin projeye sahip çıktığını belirten Bozdağ, dizinin 3 sezon süreceğini ve Osman Gazi ile devam edebileceğini söyledi.

Diriliş Ertuğrul izleyicilerine büyük müjde! ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2015 Saat : 10:54
  GENEL

Diriliş Ertuğrul izleyicilerine büyük müjde! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------