Diriliş Ertuğrul’da Deli Demir’i Uğurladık

Son Güncelleme: 11 Mart 2016 - 8:54 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Diriliş Ertuğrul’da Deli Demir’i Uğurladık

deli demirEkranların efsane dizisi Diriliş “Ertuğrul” önceki akşam yayınlanan 48. bölümündeki Deli Demir’in öldüğü sahne geceye damgasını vurdu.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul”da bu hafta sürpriz dolu dakikalar yaşandı. Deli Demir’in (Mehmet Çevik) Noyan’ı (Barış Bağcı) öldürmek için çıktığı yolda Tangut (Muharrem Özcan) tarafından öldürüldüğü sahne geceye damgasını vurdu. Sungurtekin tarafından at üstünde obaya getirilen Deli Demir’i gören oba ahalisi büyük yıkım yaşarken, Deli Demir’in “Oğuzun yiğit evlatları; ben Kayı boyundan Deli Demir.

Nice vakittir ateşi harladım, demiri erittim, çelikten pusat eyledim. Ataya oğul, oğla ata oldum. Fani dünya, sonu ölümlü dünya gayrı göç edenlerin kervanına bende katılıyorum. Lakin gözüm arkada kalmadan gidiyorum.” replikleriyle izleyiciye veda ederken, sahne sosyal medyada da en çok konuşulan ve paylaşılan sahne olmayı başardı.

Diriliş Ertuğrul’da Deli Demir’i Uğurladık ile Benzer Yazılar:

11 Mart 2016 Saat : 8:54
  GENEL

Diriliş Ertuğrul’da Deli Demir’i Uğurladık Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------