Doksanlar Dizisini Heyecan verici buluyor

Son Güncelleme: 14 Temmuz 2013 - 1:40 0 Yorum Yazar:

Deniz Oral DoksanlarDoksanlar dizisinin ‘Nuri’si Deniz Oral, “Yaşadığınız yılları oynamak ilginç bir tecrübe. Böyle bir çalışmada yer almak 90’lar dönemini yaşayan biri olarak heyecan verici” diye konuştu.
“Kalabalık bir ailede büyüdüm. Eski ramazanlarda, tüm ailenin bir arada olduğu iftarlar, çok keyifli geçerdi. Yemek sonrası sohbetleri sahura kadar devam ederdi. İftar için hazırlanan yemekler çok çeşitli ve bereketli olurdu.”

Türkiye’nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahallede yaşayan insanların üzerinden anlatan ‘Doksanlar’ın ‘Nuri’si Deniz Oral, STAR’ın sorularını cevaplandırdı.

-Bu sezon nasıl geçti… Televizyon ve sinemada neleri beğendiniz?

Bu sezon, ‘90’lar’ dizisinin hazırlıklarıyla geçti. İzleyebildiğim kadarıyla söylüyorum, TV, sinema ve müzik çalışmalarını çok başarılı buldum.Bu alanlarda gün geçtikçe artan kalite, daha seçici bir kitle oluşturuyor.

-Şu anda başladığınız 90’lardan bize biraz bahseder misiniz?

90’lar samimi, içten ve özlenen duyguları yeniden yaşatan bir dizi projesi. Böyle bir çalışmanın içinde yer almak 90’lar dönemini yaşayan biri olarak heyecan verici. Geride bıraktığınız, özlemle hatırladığınız yılları tekrar yaşıyor ve yaşatıyor olmakta ayrıcalıklı.

Doksanlar Dizisini Heyecan verici buluyor ile Benzer Yazılar:

14 Temmuz 2013 Saat : 1:40
  DİZİ

Doksanlar Dizisini Heyecan verici buluyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------