Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri

Son Güncelleme: 16 Kasım 2012 - 12:51 0 Yorum Yazar:

Kayaşehir İstanbulEMLAK YÖNETİM BAŞAKŞEHİR BELEDİYE İŞBİRLİĞİ

Yönetimini yapmakta olduğumuz Kayaşehir`i mizin daha güzel bir hale gelebilmesi için eksikliğini duyduğumuz konularda kurumlardan destek almaktayız.
Kayaşehir de projesinde olmadığı için yapılmamış olan, fakat yapılmasına ihtiyaç duyulan çalışmalar için Başakşehir Belediyesi`n den bir takım taleplerimiz oldu. Bu taleplerimiz anında yerine getirildi.
Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcılarımız ve tüm belediye ekibinin Kayaşehirimize ne kadar önem verdiklerini hizmetlerinden dolayı görmekteyiz.
Çevre Temizlik ve Bakım Hizmetleri, Geri Dönüşüm ve Atık Pil Kutuları dağıtılmıştır.
Belediyemiz Kayaşehir 5 . Bölge yanında kalan boş arazide `Modern Açık Halk Pazarı“, bizlere `Kilit Taşı“ tedarik edilerek gerekli alanlar için kilit taşı çalışmaları, Park yapımı, aletli jimnastik alanlarının yapımı, ve farklı konularda da Kayaşehir de çalışmalar yapalıcağı belirtilmiştir.

Çalışmalarından dolayı Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL`a Belediye Başkan Yardımcılarımıza ve tüm belediye ekibine ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

İETT OTOBÜSLERİ 4.BÖLGE SON DURAKTA FAALİYETE BAŞLADI

Kayaşehirde 2. Bölgeden hareket eden İETT otobüsleri, 4.Bölgede kendi yerlerine geçerek site sakinlerimize buradan hizmet vermeye başlamıştır. Emlak Yönetim aracılığı ile Başakşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan İETT hareket amirliği binası bir hafta içerisinde tamamlanacak ve İETT tam teşekküllü bir şekilde site sakinlerimize hizmet verecektir.
Çalışmalarından dolayı İBB İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü`ne çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Kayaşehirimizde `Güvenlik Kameraları` için firmalardan teklif alım süreci tamamlanmış olup, Eylül ayı sonu itibariyle çalışmalar başlayacaktır.

İNTERNET BAĞLANTILARI

Kayaşehirde çalışması yapılan internet bağlantısı için bütün firmalara bilgi verilmiştir. Çalışmalar esnasında alt yapı ve üst yapının zarar görmemesi için firmalardan yatay sondaj (Yönlendirilebilir yatay sondaj, yüzeyden kazı yapmadan yeraltından açılan delik) tekniği ile kazı yapmaları şartı aranmaktadır. Bu uygulama için firmalar şuan proje çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Çalışmalarını yatay sondaj ile yapacak firmaların Kayaşehir`de hizmet etmeleri için herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri ile Benzer Yazılar:

16 Kasım 2012 Saat : 12:51
  GENEL

Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------