Engin Altan Düzyatan, Akyaka Gökova’da

Son Güncelleme: 29 Haziran 2015 - 6:13 0 Yorum Yazar:

Engin Altan Düzyatan tatildeTelevizyon Kanalı TRT1’in Yayınlanan ‘Diriliş-Ertuğrul’ dizisinin başrolüde oynayan ünlü sunucu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan dizinin sezon finali girmesinin ardından soluğu Akyaka Gökova’da aldı. Düzyatan, yaptığı su oyunları gösterisi ile Gökova’nın fenomeni haline geldi”.

Televizyon Kanalı TRT1’in Yayınlanan ‘Diriliş-Ertuğrul’ dizisinin başrolüde oynayan ünlü sunucu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan dizinin sezon finali girmesinin ardından soluğu Akyaka Gökova’da aldı. Düzyatan, yaptığı su oyunları gösterisi ile Gökova’nın fenomeni haline geldi”. Türkiyenin En çok izlenen kanallarından birisi olan TRT1’in yayınladığı Diriliş-Ertuğrul dizisinin Başrol oyuncusu yakışıklı Sunucu Engin Altan Düzyatan dizinin sezon finali yapmasının ardından soluğu Akyaka Gökova’da aldı.

Düzyatan, yaptığı su kaydırağı ve oyunları gösterisi ile Gökova’nın fenomeni oldu. Türkiye’nin vazgeçilmez oyuncularından birisi olan ünlü sanatçı ve oyuncu Engin Altan Düzyatan, başrol oynadığı ‘Diriliş-Ertuğrul’ dizisinin sezon finali yapmasının ardından hamile eşi Neslişah Alkoçlar ile birlikte tatilin keyfini çıkartmak için soluğu Akyaka Gökova’da aldılar. Gökova’da en ilgi çekici olay ise yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın surf yaparak, akrobatik hareketleriyle görenleri şaşırttı.

Engin Altan Düzyatan, Akyaka Gökova’da ile Benzer Yazılar:

29 Haziran 2015 Saat : 6:13
  DİZİ

Engin Altan Düzyatan, Akyaka Gökova’da Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------