Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinden

Son Güncelleme: 14 Nisan 2015 - 6:27 0 Yorum Yazar:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz seti 1Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın başrollerde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri sürüyor.

ATV ekranlarında yayınlanacan olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranların yeni mafya dizisi olacak! Fark Film imzalı, yönetmenliğini Onur Tan’ın üstleneceğini dizinin senaryosunu; Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan kaleme alacak. Dizide başrolleri Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır ve Müjde Uzman paylaşırken, Kurtlar Vadisi’nin Pala’sı Yüksel Arıcı, Kaçak dizisinin Kız Taylan’ı Hakan Karahan ve Yalan Dünya’nın Tufan’ı Tuna Orhan gibi isimler de rol alacak. ATV’de ekrana gelecek olan dizide Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi Pusu’da efsaneleşen Çakır rolünden sonra yine bir mafya babasını canlandıracak. Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği dizide Oktay Kaynarca ‘Hızır’ adlı bir mafya babasını, Deniz Çakır da onun eşini canlandıracak.

Dizinin çekimleri başladı ve setten ilk resimler gelmeye başladı. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlanan dizide Oktay Kaynarca, Hızır adlı bir mafya babasını canlandırıyor. Kalabalık bir ailenin reisi olan Hızır’ın eşi Meryem’i de Deniz Çakır oynuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinden ile Benzer Yazılar:

14 Nisan 2015 Saat : 6:27
  GENEL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinden Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------