Yağmur Tanrısevsin ABD’den döndü

Yağmur Tanrısevsin 10SAYFADil eğitimi ABD’ye giden Yağmur Tanrısevsin, Türkiye’ye döndü.

Mart ayında dil öğrenmek için ABD’ye giden Yağmur Tanrısevsin, Türkiye’ye döndü. Oyuncu, New York’ta Broadway şovları, Las Vegas’ta Cirque du Soleil gösterileri izlediğini, Universal Stüdyoları’nı keşfetme fırsatı bulduğunu söyleyip ekledi:

31 Mayıs 2016
bosluk

Kanal İstanbul’a Amerikalı MWH Global şirketi talip oldu

kanal istanbul güzergahıBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan açıkladığı Kanal İstanbul projesine Amerikalı MWH Global şirketi talip oldu. Panama Kanalı’nın yapımcısı ABD’li şirket, bir yıl önce açtığı Türkiye ofisinde kanal ile ilgili çalışmalar yürütüyor.

19 Mayıs 2013
bosluk

Coca-Cola’nın helal sertifikası alamadı

coca cola 1Helal gıda sertifikalarıyla ilgili konuşan TSE Başkanı Hulusi Şentürk, ‘Bir kola şirketi bize başvurdu, helal gıda sertifikası almak istediğini söyledi. Formülünü istedik, vermedi. Biz de kendisine ‘helal belgesi’ düzenleyemedik.
22 Şubat 2013
bosluk

Usame Bin Ladin’in cesedi Amerikalıların elinde mi?

Usame Bin Ladin 1ABD’nin uzun süredir peşinde olduğu El-Kaide lideri Usame Bin Ladin öldürüldü.
22 Ağustos 2012
bosluk

ABD’de Ladin sevinci

Usame Bin Ladin 1Terör örgütü El Kaide’nin lideri Usame Bin Ladin’in öldürüldüğünün duyulmasının ardından Washington’da sevinç gösterileri düzenlendi.

22 Ağustos 2012
bosluk

Hangisi terörist: ABD mi, Ladin mi?

Salah Sultan 1Bin Ladin’in terörizmi İslam için bir zafer, kimi zaman vasatiyet ve itidal sınırını aşan bir yönteme başvursa da işgalcilere karşı bir direniştir.

22 Ağustos 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------