Şevval Sam Kimdir?

Şevval Sam biyografisiŞevval Sam 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, annesi Leman Sam’ın izinde giderek sanatla iç içe bir küçüklük dönemi yaşar.

15 Aralık 2014
bosluk

Umut Demirdelen Kimdir?

Umut Demirdelen biyografisiArif Umut Demirdelen 18 Ocak 1953 Ankara doğumludur.Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Tiyatro debeyimleri arasında 1982-halen – İstanbul Devlet Tiyatrosu, 1974-1982 – Ankara Devlet Tiyatrosu, Opera Komik, Parpagon, Abdulcambaz, Komedi Sanatı, Ölüler Konuşmak İster bulunmaktadır.

4 Mart 2014
bosluk

Caner Solmaz Kimdir?

Caner Solmaz biyografisi12.ocak 1999 da Bakırköy’de doğdu. İlköğretim, Hasköy ilköğretim olup 8.sınıfa teşekkür ve takdir alarak geçmiştir. Ayla Algan dan drama dersi aldı başarısından dolayı burs kazanmıştır. Bu arada Tan Sağtürk den dans eğitimi almış gösteri merkezlerinde dans yapmıştır. Dizi sektörüne tesadüfen dublaj seslendirmesi ile geçti beğenildik ten sonra bir çok seslendirmelerde bulundu halen dublaja devam etmektedir.

28 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------