Türkü Turan Kimdir?

Türkü TuranTürkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla’da doğmuştur. Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır.

26 Nisan 2016
bosluk

Deniz Uğur Kimdir?

Deniz Uğur biyografisiDeniz Uğur 17 Ekim 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. Sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve yönetmendir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1997 yılında 9. Ankara Film Festivalinde Bir Erkeğin Anatomisi filmindeki rolü ile Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

15 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin, Kan Akıtır

Yağmur Tanrısevsin, KanYağmur Tanrısevsin, Adını Feriha Koydum dizisinde peşine takılan Yavuz’a çok sinirlenir.

Yaptıklarından dolayı onu cezalandırmayı düşünen Ece Yağmur Tanrısevsin, Yavuz’u bıçak ile yaralar

4 Kasım 2014
bosluk

Metin Çekmez Kimdir?

Metin Çekmez biyografisiMetin Çekmez 26 Temmuz 1945 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Özel Gazetecilik mezunu olan sanatçı, 1962 yılında Hamlet oyunu ile tiyatroyla tanıştı.

21 Ekim 2014
bosluk

Feyza Civelek Kimdir?

Feyza Civelek biyografisiFeyza Civelek 1995 İstanbul doğumlu oyuncudur. Ünlü senarist Melis Civelek’in kızıdır. Küçük yaşta oyunculuğa adım atan Feyza Civelek’in annesi Melis Civelek senaryo yazarıdır ve bu sıralar çekimlerine başlanacak olan Güllerin Savaşı adlı dizinin senaristliğini üstleniyor.

26 Eylül 2014
bosluk

Hazal Kaya Kimdir?

Hazal Kaya biyografisiLeyla Hazal Kaya 1 Ekim 1990 Gaziantep doğumlu Türk oyuncudur.  Annesi ve babası avukattır. İstanbul Balat’ta büyüdü. 4,5 yaşında kemana, 7 yaşında da baleye başladı. Kamera karşısına geçmesi reklam filmiyle başladı.

18 Eylül 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Adını Feriha Koydum

Yağmur Tanrısevsin Adını Feriha Koydum resimleriDizi, Etiler’de lüks bir apartmanın bodrum katında yaşayıp, kapıcılık yapan Rıza, temizlikçi karısı Zehra ve kızları Feriha’nın çevresinde gelişen olayları konu ediyor.

16 Eylül 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin biyografisiYağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumlu Türk oyuncudur. Yağmur Tanrısevsin “Güneşi Beklerken” dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı “blumia hastası” “Melis Güzel” karakterini canlandırarak tanınmıştır.

16 Eylül 2014
bosluk

Barış Kılıç Kimdir?

Barış Kılıç biyografisiBarış Kılıç, 1978 yılında Malatya Erguvan ilçesi doğumludur. 5 yaşına kadar orada yaşadı. 1983′te öğretmen olan babamın işi dolayısıyla İstanbul’a taşındı. Oyuncunun 2 kız kardeşi var. Küçük kız kardeşi fizyoterapist. Ablası psikolojik danışman. Babası emekli ilkokul öğretmeni.

9 Haziran 2014
bosluk

Tuğba Melis Türk kimdir?

Tuğba Melis Türk biyografisiTuğba Melis Türk 7 Eylül 1990 İstanbul Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlk 3 boyutlu Türk filmi olan Cehennem’de oynadı. 21 yaşında Best Model of Turkey 2011 yarışmasında birinci oldu.

10 Mayıs 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------