Sezgin Erdemir Kimdir?

sezgin erdemir biyografisiSezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunudur.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu. Sezgin Erdemir dizide “Sungurtekin” karakterine hayat veriyor

5 Şubat 2016
bosluk

Goncagül Sunar Kimdir?

Goncagül Sunar biyografisiGoncagül Sunar 17 Eylül 1970 İstanbul doğumlu Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve müzisyendir. Kadıköy’deki lise hayatından sonra bir süre resim eğitimi aldı, daha sonra esas istediği şeyin oyunculuk olduğunu anlayıp o yıl açılan “Şahika Tekand Art and Acting Stüdyo” şimdiki adıyla “Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları”na başladı.

6 Aralık 2014
bosluk

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy biyografisiYıldız Çağrı Atiksoy 1 Nisan 1986 İzmir doğumludur. İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk eğitimi ve Plato Film Sinema Teknik ve Oyunculuk eğitimi almıştır.

2001 yılında Hey Girl dergisinin yaptığı kapak kızı yarışmasında yüz güzeli seçilmiştir. Oyunculuk hayatına 2004 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan “Büyük Buluşma” dizisi ile adım atmıştır.

 

22 Nisan 2014
bosluk

Aslı Tandoğan Kimdir?

Aslı Tandoğan biyografisiAslı Tandoğan 2 Nisan 1979 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olmuştur.

2002 yılında “Gülüm” adlı dizisiyle oyunculuğa başladı.2005 yılında ilgiyle izlenen “Aşka Sürgün” dizisinde ‘Dilan Şahvar’ karakteriyle yıldızı parladı.

4 Nisan 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------