Diriliş Ertuğrul Kurtuluş Yok

Diriliş Ertuğrul KurtuluşKocabaş’ın Oku Ertuğrul’u Vuracak mı?Hayme Ana’nın Ertuğrul’u obadan sürgün etmesi obadaki tansiyonu daha da yükselmiştir. Ancаk bu durum Aytolun ve Tuğtekin’i fazlasıyla memnun еtmiştir. Obada her şеy Aytolun’un planladığı gibi gitmektedir.

3 Aralık 2015
bosluk

Diriliş Dizisi – Düşmanımız Kudretli Olsun

Diriliş Ertuğrul AksiyonDizinin sevilen karakteri Bamsı ayağı kırıldığı için diziye ara vermişti. Bamsi diziye geri döner.
Ertuğrul’un üzerinde yine iftiralar dönmektedir. Gümüştekin Ertuğrul’un hain olduğunu iddia edip otağa gelir.

3 Aralık 2015
bosluk

Kaçak Lokal Baskını

Kaçak Lokal BaskınıKaçak 50.Bölüm’de Kaçak ekibi bonzai çetesinin liderini peşine düşmesi sonucu bir lokale gelirler

17 Mart 2015
bosluk

Kaçak Şantiye Baskını

Kaçak Şantiye BaskınıÇalıştığı inşaat firması tarafından haksızlığa uğrayan bir kişinin yardımına yetişen Kaçak ve arkadaşları ilgili firmanın mafyatik adamları ile kavgaya tutuşurlar.

31 Aralık 2014
bosluk

Diriliş Ertuğrul – Av Sahnesi

Diriliş Ertuğrul  Av SahnesiDiriliş “Ertuğrul” dizisi’nde Ertuğrul gazi Ava çıkar. Halime Hatunu haçlılardan kurtarmış olduğu av sahnesi için tıklayınız

18 Aralık 2014
bosluk

Kaçak 47.Bölüm Kavga Sahnesi

Kaçak 47.Bölüm Kavga SahnesiGeçtiğimiz günler de Dizi Tv programında yayınlanmış olan kaçak 47.bölüm kavga, kaçak dövüş sahnelerinin set arkasını izlemiş idik.

10 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Dizisi Dövüş Koordinatörü Hilmi Ergül

Dövüş Koordinatörü Hilmi ErgülGürkan Uygun’un başrol oynadığı Kaçak dizisi aksiyon ve dövüş sahneleri ile seyircinin ilgi odağı olmuş durumda. Kaçak Dizisi Dövüş Koordinatörü yapan kişi Hilmi Ergül; Kaçak dizinin dövüş sahnelerini çekime hazırlayan kişi.

8 Aralık 2014
bosluk

Okey Nasıl Oynanır?

Okey Nasıl Oynanır?Kaçak dizisi Gürkan Uygun’un dövüş sahneleri ile özdeşleşmiş durumda.

27 Kasım 2014
bosluk

Serhat Hakeri Kıskanırsa ne olur?

Serhat Hakeri Kıskanırsa ne olur?İçten içe sevse de sevdiğini güzel ve açıkça ifade edemeyen Serhat Hakeri Merveyi Faysal ile öpüşürken görünce cinleri tepesine çıkar.

27 Kasım 2014
bosluk

Ertan ile Serhat Yüz yüze

Ertan ile Serhat YüzyüzeKaçak 45.Bölümde Bonzai çetesinin elebaşını yakalamak üzere iken Serhat Hakeri eski düşmanı Ertan Demir ile karşı karşıya gelir.

19 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------