Türkü Turan Kimdir?

Türkü TuranTürkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla’da doğmuştur. Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır.

26 Nisan 2016
bosluk

Zeynep Gülmez Kimdir?

Zeynep Gülmez biyografisiZeynep Gülmez 10 Temmuz 1974 Bursa doğumlu Türk tiyatrocu ve sinema oyuncusudur. İlk ve Orta eğitimini Bursa’da tamamladı. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra 1996 ile 1998 yılları arasında, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli sanatçı olarak görev yaptı.

25 Kasım 2014
bosluk

Şebnem Hassanisoughi Kimdir?

Şebnem Hassanisoughi biyografisiŞebnem Hassanisoughi 7 Aralık 1985 yılında İstanbul doğumludur. Aslen baba tarafı İranlı anne tarafı ise Türktür.Annesinin mesleği Noter babasının ise Avukatlıktır.

25 Eylül 2014
bosluk

Tuğba Melis Türk kimdir?

Tuğba Melis Türk biyografisiTuğba Melis Türk 7 Eylül 1990 İstanbul Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlk 3 boyutlu Türk filmi olan Cehennem’de oynadı. 21 yaşında Best Model of Turkey 2011 yarışmasında birinci oldu.

10 Mayıs 2014
bosluk

Vahide Perçin Kimdir?

Vahide Perçin biyografisiVahide Perçin  13 Haziran 1965 İzmir doğumlu Türk tiyatro, film ve dizi oyuncusudur. Vahide Perçin İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Perçin, lisede grafik okudu, daha sonra İktisat Fakültesine girdi ama aklı oyunculuktaydı. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı.

3 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------