Aras Bulut İynemli | Baybul
     

İçerde Dizisi Başladı

İçerde Dizisiİçerde, Ay Yapım imzalı ve yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği senaryosunu Toprak Karaoğlu ve Ertan Kurtulan’ın yazdığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın paylaştıkları televizyon dizisi.

21 Ocak 2016
bosluk

Aras Bulut İynemli Muhteşem Yüzyıl Resimleri

Aras Bulut İynemli Muhteşem YüzyılBayezıt, Kütahya sancağında halkının sevdiği bir şehzadedir. Eli oldukça açıktır, fakirlerin yardımına koşar. Hatta öyle ki, gelirleri bazen yetersiz kalır.

Bayezıt’ın bu açığını annesi Hürrem, Süleyman’a duyurmadan kapatır. Halkıyla, askerleriyle arası iyidir. Savaşçı bir adam.

3 Şubat 2014
bosluk

Aras Bulut İynemli Kimdir?

Aras Bulut İynemli biyograrfisiAras Bulut İynemli  25 Ağustos 1990  İstanbul doğumlu Türk dizi oyuncusudur. Ağabeyi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısı olan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uçak mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken Yönetmen Zeynep Günay Tan’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur.

3 Şubat 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------