Lemi Filozof Kimdir?

Lemi Filozof biyografisiLemi Filozof 13 Ocak 1983 yılı İstanbul doğumlu Sinema ve televizyon oyuncusudur.

Anadolu Üniversitesi ‘Çalışma Ekonomisi’ bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılında Kadıköy Belediyesi KASDAV’da amatör tiyatroya adım attı;daha sonra ‘Yeditepe Oyuncuları’nda çocuk oyunlarında rol aldı.

29 Kasım 2014
bosluk

Taner Turan Kimdir?

Taner Turan biyografisiTaner Turan, 1969 yılı Eskişehir doğumludur. Eskişehir Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Ana sanat dalı oyunculuk bölümü mezunudur.

Ankara’da yaşayan Devlet Opera Bale sanatçısı ortanca ağabeyinin yardımı ile Deneme Lisesine kaydolmuş ancak çok geçmeden Kocaeli’ne geri dönmüştür. Türlü işlerde çalıştıktan sonra Eskişehir’de bir Devlet Konservatuvarı’na başvuruda bulunmuş ve serüveni başlamıştır.

14 Kasım 2014
bosluk

Ozan Güven Kimdir?

Ozan Güven biyografisiOzan Güven 1975 Almanya doğumlu Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Ozan Güven Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nden mezun oldu. İzmir Belediye Konservatuarı’nda oyunculuk dersleri aldı ve ardından Şahika Tekand Tiyatrosu’nda çalıştı.

3 Şubat 2014
bosluk

Şebnem Dönmez Kimdir?

Şebnem Dönmez biyografisiŞebnem Dönmez 17 Mayıs 1974 Almanya doğumludur. Türk oyuncu 1996’da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri ile çıkış yakaladı. Program, bir dönem sabahları yapılan müzik-eğlence programları furyasının öncüsü oldu. Murat Başoğlu ile iyi bir ikili olunca 1997’de Star TV’de Görevimiz Tehlike isimli bir yarışma programı sundular. 1998’de ise Dönmez Star TV’de bir showgirl olarak tüm hünerlerini sergilediği Cumartesi Gecesi Ateşi’ni sundu.

1 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------