Mehmet Çevik Kimdir?

Mehmet Çevik biyografisiMehmet Çelik 1 Aralık 1961 yılı Kahramanmaraş doğumludur. Lisans eğitimini 1986 da Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamlayan usta oyuncu daha sonra Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü tarafından Türkiye’deki tiyatro oyunlarını aktarma için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gönderildi. Döndükten sonra 1997 yılında Kocaeli Şehir Tiyatrosunda çalışmaya başlayan usta oyuncumuz 1997′ den beri Kocaeli Şehir Tiyatrosunun en sevilen oyuncularından biri olmuştur ve sanat hayatını orada sürdürmektedir.

30 Kasım 2014
bosluk

Şafak Sezer Kimdir?

Şafak Sezer biyografisiŞafak Sezer 10 Ekim 1970 Ankara doğumlu Türk oyuncu, senarist ve yönetmen’dir. 1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu’nda Haldun Taner’in “Eşeğin Gölgesinde” adlı oyunla Ankara’da Oktay Kara ve Taylan Velioğlu ile ilk olarak sahneye çıktı.

27 Ekim 2014
bosluk

Barış Kılıç Kimdir?

Barış Kılıç biyografisiBarış Kılıç, 1978 yılında Malatya Erguvan ilçesi doğumludur. 5 yaşına kadar orada yaşadı. 1983′te öğretmen olan babamın işi dolayısıyla İstanbul’a taşındı. Oyuncunun 2 kız kardeşi var. Küçük kız kardeşi fizyoterapist. Ablası psikolojik danışman. Babası emekli ilkokul öğretmeni.

9 Haziran 2014
bosluk

Mine Tugay Kimdir?

Mine Tugay biyografisiMine Tugay 1978 Konya doğumludur. Liseyi Yeni Levent Lisesi’nde bitirdi. Ardından 1997 yılında oyunculuğa “Masal Gerçek Tiyatrosu”‘nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı oyun ile adım attı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı.

1 Şubat 2014
bosluk

Atakan Yağız Savaş Kimdir?

Atakan Yağız Savaş biyografisiAtakan Yağız Savaş 29 Mart 1994 İstanbul Doğumludur. Bir vakıf üniversitesinde Güzel Sanatlar fakültesi Oyunculuk bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk hayatına on iki yaşında Çağdaş Oyunculuk Atölyesi’nde Ümit Çırak’la başladı. ilk film deneyimi “Ulak” oldu. Bu filmde “Ferhat” rolünü canlandırdı ve İkinci Yeşilçam En İyi Genç Yetenek Ödülü’ne aday oldu.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------