Barış Bağcı diziden ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul 29.BölümTRT1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinde Moğol ordusunun komutanı Noyan ölecek mi oldukça merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul Barış Bağcı diziden ayrılacak mı? 

26 Şubat 2016
bosluk

Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Erdal Beşikçioğlu biyografisiErdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970  Ankara doğumlu Türk tiyatro sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu. 5 Ocak 1970 yılında, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi’nden mezun oldu.

23 Eylül 2014
bosluk

Gülseren Gürtunca Kimdir?

Gülseren Gürtunca biyografisiGülseren Gürtunca 1950 Eskişehir doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 1972 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitiren Gürtunca, yine 1972 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda profesyonel sanat yaşamına başladı. Oyunculuğunu tiyatro ile sınırlı bırakmayan sanatçı, kamera karşısına da geçerek sinema ve dizi filmlerde çeşitli roller aldı.

7 Mart 2014
bosluk

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay biyografisiTuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen  Tuvana Türkay baba tarafı Bulgaristan göçmeni anne tarafı Kırım Türklerinden yani melez sayılabilir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu.

1 Mart 2014
bosluk

Sönmez Atasoy Kimdir?

Sönmez Atasoy biyografisiSönmez Atasoy 1944 Kars doğumlu tiyatro ve sinema oyuncusudur. Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. 1968 yılında Devlet Tiyatroları’nda çalışmaya başladı. 40 yıl oyuncu ve yönetmen olarak bu kurumda hizmet verdi. Sanat kurumu tarafından iki defa en iyi oyuncu (Sesem Kocanın Kurnaz Karısı, 1973; Kanlı Nigar) ve en iyi yönetmen (Ana Hanım Kız Hanım) seçildi.

18 Şubat 2014
bosluk

Yeşim Salkım Huzur Sokağı’ndan Ayrılıyor

yeşim salkım huzur sokağıHer cuma akşamı atv’de yayınlanan Huzur Sokağı’nda Emel karakterini canlandıran Yeşim Salkım ayrılıyor. 

Yeşim Salkım artık dizi setlerinde yorulduğunu ve kendi isteğiyle diziden çıktığını belirtti. Yeşim Salkım ayrıca bugün bir açıklama yaptı. O açıklamasında şunları dedi:

23 Aralık 2013
bosluk

Herşeyin Bittiği O Anlar

Herşeyin Bittiği O AnlarHuzur Sokağı 38.Bölüm’de Bilal, Feyza’nın sözlerine sinirlenip tokat atmıştı. Feyza bunun üzerine Bilal ile yapamayacağını anlar. Huzur Sokağı 41.Bölüm’de Feyza Bilal’e tokat atar.

5 Ekim 2013
bosluk

Son Pişmanlık Fayda Vermez

Son Pişmanlık Fayda VermezHuzur sokağı 34.bölüm Feyza Selim bey’den Londra ‘daki şirketlerinin başına geçmesini ister. Feyza, Bilal’den karşılık bulamayınca İngiltere’ye gitmeye karar verir. Ama Bilal’in kendisine engel olmasını da bekler.

11 Mayıs 2013
bosluk

Bilal ve Feyza aralarının açıldığı an

Bilal ve Feyza aralarının açıldığı anBilal ve Feyza belkide daha barışmamak üzere aralarının açılmasına ve güvensizlik oluşmasına sebep olan o sahne

25 Nisan 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------