Bana Baba Dedi Final Mi Yaptı?

Etiketler:

bana baba dedi setiBaşrollerini Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler gibi isimlerin paylaştığı, yabancı bir diziden uyarlama olan Baba Baba Dedi, yeni bölümüyle bir kez daha ekranlara gelmedi.

12 Haziran 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’in ayakları gündemde

Yağmur Tanrısevsin'in ayaklarıTV8 in sevilen dizisinde rol alan Yağmur Tanrısevsin, geçen haftaki bölümünde yakın çekim ayaklarının görüntülenmesi sosyal medyada gündem oldu.

20 Mayıs 2015
bosluk

Gelinlikli Yağmur Tanrısevsin

Gelinlikli Yağmur Tanrısevsin 1‘Bana Baba Dedi’ adlı sitcom’da rol alan Yağmur Tanrısevsin rol gereği gelinlik giydi. Kerem Bürsin ile olan ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten Tanrısevsin’in hayranları “Gelinlik çok yakışmış”, “Çok güzelsin Yağmur” gibi yorumlar yaptı.

18 Mayıs 2015
bosluk

Bana Baba Dedi Kamera Arkası

bana baba dedi setiTv 8 ekranının yeni dizilerinden Bana Baba Dedi’de heyecan devam ediyor. Macit’e yakalanan Bora, kardeşi Kaan’ın yanında kalabilmek için, kendini Macit’e sevdirmek zorundadır. Bunun için de gündüzleri Cüneyt’lerin beyaz eşya dükkanında çalışmaya başlar.

27 Nisan 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Riva’da

Yağmur Tanrısevsin Riva SahiliYağmur Tanrısevsin geçtiğimiz hafta Riva sahillerinde fotoğraf çekimi yaptı.

Bana Baba Dedi dizisinin sevilen güzel oyuncusu Yağmur Tanrısevsin sevenleri için yaza merhaba demek için Riva sahillerinde çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

 

21 Nisan 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Bana Baba Dedi Resimleri

Yağmur Tanrısevsin Bana Baba Dedi Fotoğrafları“Bana Baba Dedi”de 3 adam eser yenenler, ibrahim büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra ersin korkut, Cezmi Baskın, Yağmur Tanrısevsin, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan rol alıyorlar.

16 Nisan 2015
bosluk

‘Bana Baba Dedi’ dizisi ilk pastasını kesti

Bana Baba Dedi ilk pastaEkranların yeni sitcom dizisi ‘Bana Baba Dedi’ oyuncuları dizinin ilk bölümünü hep birlikte Baltalimanı Portex’de izledi. Ayağının tozuyla Donimik’ten gelen ve havalimanından yemeğe yetişen Acun Ilıcalı ayağındaki terlik ve şortla dikkat çekti.

Amerika’da ABC Family’de yayınlanan popüler sitcom “Baby Daddy” Türkiye’de “Bana Baba Dedi” ismiyle TV8’de ekranlara uyarlandı. Oyuncular arasında 3 Adam; Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yanı sıra Ersin Korkut, Cezmi Baskın, Yağmur Tanrısevsin, Ayşe Tunaboylu, Burçin Abdullah, İpek Tenolcay, Gözde Mutluer, Ali Çelik ve Gülsüm Alkan rol alıyor.

14 Nisan 2015
bosluk

Bana Baba Dedi dizisinin 1.bölüm tanıtım fragmanı

Bana Baba Dedi Yağmur TanrısevsinTV8 ekranlarında başrollerinde Eser Yenenler,İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ıynadığı Bana Baba DEdi tanıtım fragmanı yayınlandı. Bana Baba DEdi 10 nisan cuma akşamı TV8’de.

30 Mart 2015
bosluk

Bana Baba Dedi Dizisinin Çekimleri Başladı

Yağmur Tanrısevsin bebeğiBana Baba Dedi dizisinden ilk fotoğraf yayınlandı. Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ve Eser Yenenler gibi genç oyuncuların rol aldığı Bana Baba Dedi dizisinin çekimleri başladı.

Çok yakında Tv8’de erkanında tanıtımları dönmeye başlayacak olan diziye son Çok Güzel Hareketler Bunlar programının sevilen oyuncularından Gülsüm Alkan ve oyuncu İpek Tenolcay dahil oldu.

21 Mart 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’in yeni rol arkadaşı Oğuzhan Koç

Bana Baba Dedi 1“Güneşi Beklerken”de canlandırdığı Melis rolüyle ünlenen Yağmur Tanrısevsin, bu kez başrolünü üstlendiği yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Genç oyuncu, mart sonunda TV8’de başlayacak “Bana Baba Dedi” adlı dizide Oğuzhan Koç’la birlikte rol alacak.

17 Mart 2015
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------