Kayaşehir, Başakşehir’e Ne Kattı?

kayaşehirİstanbul Büyükşehir Belediyesinin şirketlerinden biri olan Kiptaş, 1995 yılında şu anki Kiptaş Başakşehir Konutlarının bulunduğu yerde, başlamış olduğu konut inşaatları ile bölgede şehirleşmeye başlamıştır. Kiptaş Başakşehir 1.etap, 2.etap, 3.etap, 4 etap ve 5. etap derken diğer konutlarda bunları takip etmiştir.

7 Eylül 2017
bosluk

Başakşehir’de kuyumcu soyuldu

İstanbul Başakşehir’de, Cahit Zarifoğlu Caddesi’ndeki bir iş merkezinde bulunan kuyumcuya araçla gelen yüzleri maskeli 4 kişi, dükkanının kepenklerini kırdı.

19 Şubat 2017
bosluk

TOKİ Başakşehir’e Konut Yapacak

TOKİ Başakşehir'e Konut YapacakToki Başakşehіr’de TOKİ Konutları projesі kapsamında konut yapmak için ihaleye çıkıyor.

20 Mayıs 2016
bosluk

Kayaşehir Semt Pazarı için son 15 gün

kapalı pazarİstanbul’un en modern ikinci pazar alanına başvurular için son 15 gün!

Yapımı tamamlanan Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı’ında tezgah sahibi olabilmek için ön talep başvuruları başladı. Yürüyen merdivenleri, sağlık ocağı, bebek bakım odaları ve çeşitli kafelerin de yer alacağı pazar alanında tezgah almak isteyenler 15 Aralık tarihine kadar başvuru yapabilecek.

1 Aralık 2015
bosluk

İstanbul Başakşehir’de Elektrik Kesintisi

başakşehir'de elektrik kesintisiİstanbul’un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 2 Ocak’ta elektrik verilemeyecek.

30 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir’de Sahte İçki Operasyonu

BaybulBAŞAKŞEHİR’de polisin baskın yaptığı 4 katlı imalathanede, 2 bin şişe sahte içki ele geçirildi. Operasyonda yabancı uyruklu 7 şüpheli gözaltına alındı.

25 Aralık 2014
bosluk

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Yine Yangın Çıktı

Başakşehir'de Yangınİkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yangına Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan çok sayıda itfaiye grubu müdahale etti. Alevler, yaklaşık 3 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına alınabildi. Soğutma çalışmaları başlatıldı.

18 Aralık 2014
bosluk

BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü

toki kayaşehirBEDAŞ, ‘Uydu Kent’ Kayaşehir’i karanlığa gömdü. Bölgede son 2 aydır sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.

İstanbul Başakşehir’de Kayaşehir adıyla kurulan, Kanal İstanbul, şehir hastaneleri ve düzenli yapılaşması ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’un yeni Uydu Kent’i olarak tanımladığı TOKİ bölgesinde son 2 aydır yaşanan elektrik kesintileri halkı canından bezdirdi.

18 Aralık 2014
bosluk

İşte TOKİ Kayaşehir projesinin detayları!

Yeni TOKİ Kayaşehir projesiTOKİ Başakşehir Kayaşehir 637 adet konut ve 6 adet dükkan ihalesi 24 Aralık 2014 Çarşamba günü gerçekleşecek. Proje az katlı 18 blok olarak tasarlanıyor. İşte TOKİ Kayaşehir projesinin detayları.

16 Aralık 2014
bosluk

Neredeyse Ispartakule Başakşehir’e Bağlanacak

Ispartakule BaşakşehirGünlük hayatta karşılaştığımız bir çok eziyeti anlatırken ‘sağ eli sol kulağa götürmek’ deyimini kullanırız.
İstanbul Ispartakule’de oturanlar için bu deyim pek de yabancı değil. 2007 yılından itibaren yerleşime açılan bölgede şimdi 12 bin konutta 40 binin üzerinde insan yaşıyor.

15 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------