Emekliler için TOKİ başvuruları başlıyor

toki logoBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında ilk aşamada 17 ilde inşa edilecek toplam 4 bin 354 konut için ön taleplerin alınmasının yarından itibaren başlayacağını ve 30 Aralık’a kadar süreceğini bildirdi.

8 Aralık 2015
bosluk

TOKİ’ye Emekliler Nasıl Başvuracak?

emeklilerBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, emeklileri konut sahibi yapıyor.
TOKİ, Türkiye’de dar ve orta gelir grubuna dahil vatandaşları konut sahibi yapmak için yeni projeler geliştiriyor. TOKİ emeklilerin düşük taksitlerle ve 240 aya varan vade seçenekleriyle konut sahibi olabilmesi için çalışmalarına t hız veriyor.

1 Aralık 2015
bosluk

TOKİ İstanbul Konutlarına başvuru şartları

Toki Konut SatışTOKİ İstanbul projeleri başvuru şartlarını açıklamadan önce projelerden bahsedelim.
TOKİ İstanbul projeleri ilgi çekmekte olup, alt gelir grubuna yönelik inşa ediliyor. Daha çok Halkalı bölgesinde proje üreten TOKİ İstanbul projeleri Üsküdar’da da başladı.

1 Aralık 2015
bosluk

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları

meb2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Ders Ücreti Karşılığı Görevlendirme başvuruları 01.08.2014 Cuma günü Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü web sitemizden alınmaya başlayacaktır.

11 Temmuz 2014
bosluk

Yenitepe Kadıköy Fikirtepe’de ön talep toplanıyor

Yenitepe Kadıköy Fikirtepeİstanbul Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında, Fikirtepe bölgesinde yeni projeler satışa çıkmaya devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasında inşaa edilen markalı konut projeleri arasına bir yenisi daha eklendi.
Yenitepe Kadıköy konut projesinde ön talep toplanırken, satışlar hızla devam ediyor.

7 Haziran 2014
bosluk

Kayaşehir Anacadde dükkan ihalesi Pazar günü!

anacaddeAçık attırma usulüne uygun olarak gerçekleştirilecek olan Kayaşehir Anacadde Dükkanlarına yoğun ilgi bekleniyor.
63 tane cadde girişi bulunan 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan dükkanların son başvuru tarihi 6 Haziran Cuma olarak açıklandı.

5 Haziran 2014
bosluk

TOKİ’nin restorasyon kredileri için 104 başvuru

TOKİ restorasyonTOKİ, ihmal sebebiyle yıpranan veyahut yok olmaya yüz tutan tarihi değerleri savunma altına almak emeliyle onarım kredisi sağlıyor.

Toplu KOnut İdaresi Başkanlığı TOKİ , sivil mimari örneği, özel hukuka tabi gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetinde bulunan, korunması ihtiyaç duyulan tescilli taşınmaz kültür varlıklarının bakımı, onarımı ve restorasyonu için oldukça önemli bir miktarda kaynak sağlıyor.

Safranbolu ve Ürgüp evleri TOKİ kredisiyle yenilenecek

27 Mayıs 2014
bosluk

TOKİ’nin restorasyon kredilerine 25 ilden başvuru

TOKİ restorasyonTOKİ, ihmal nedeniyle yıpranan ya da yok olmaya yüz tutan tarihi değerleri koruma altına almak amacıyla restorasyon kredisi sağlıyor. İdare, sivil mimari örneği, özel hukuka tabi gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetinde bulunan, korunması gerekli tescilli taşınmaz kültür varlıklarının bakımı, onarımı ve restorasyonu için önemli miktarda kaynak sağlıyor.

20 Mayıs 2014
bosluk

2B arazilerine 320 bin başvuru geldi

2bKentsel dönüşüm, Mütekabiliyet yasalarının ardından 2B arazilerinin satışı da gayrimenkul sektörüne hareketlilik getirdi.

Orman vasfını yitirmiş arazilerin değerlendirilmesine ilişkin bu düzenlemenin kentsel dönüşüm uygulamaları gibi gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri ve öngörüleri daha sınırlı olmak kaydıyla etkilemesi bekleniyor.

7 Nisan 2014
bosluk

Kiptaş Hadımköy 3.Etap Projesine 60 Bin Başvuru

Kiptaş Hadımköy Konutları1.472 konutluk Kiptaş Hadımköy 3. Etap Projesi’ne 20 günde 60 bin talep geldi. 2+1 dairelerin 96 bin liraya satılacağı projede son başvuru bugün.

4 Nisan 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------