Toki Emekli Konutlarına Başvurular nasıl yapılacak?

Toki Emekli Konutlarına Başvurular nasıl yapılacakTOKİ emekli evleri başvuruları en fazla merak edilen konular arasında. Geçtiğimiz yıllarda sıkça yaşanan karmaşalar artık yaşanmayacak.

9 Şubat 2017
bosluk

Emekliler için TOKİ başvuruları başlıyor

toki logoBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında ilk aşamada 17 ilde inşa edilecek toplam 4 bin 354 konut için ön taleplerin alınmasının yarından itibaren başlayacağını ve 30 Aralık’a kadar süreceğini bildirdi.

8 Aralık 2015
bosluk

Toki’ye Müracaat İçin Derneğe Üyelik Zorunlu Değil

emekliler derneğiZonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Şubesi 2. Başkanı Saip Erarslan, haklarında ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

1 Aralık 2015
bosluk

TOKİ’ye Emekliler Nasıl Başvuracak?

emeklilerBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, emeklileri konut sahibi yapıyor.
TOKİ, Türkiye’de dar ve orta gelir grubuna dahil vatandaşları konut sahibi yapmak için yeni projeler geliştiriyor. TOKİ emeklilerin düşük taksitlerle ve 240 aya varan vade seçenekleriyle konut sahibi olabilmesi için çalışmalarına t hız veriyor.

1 Aralık 2015
bosluk

TOKİ İstanbul Konutlarına başvuru şartları

Toki Konut SatışTOKİ İstanbul projeleri başvuru şartlarını açıklamadan önce projelerden bahsedelim.
TOKİ İstanbul projeleri ilgi çekmekte olup, alt gelir grubuna yönelik inşa ediliyor. Daha çok Halkalı bölgesinde proje üreten TOKİ İstanbul projeleri Üsküdar’da da başladı.

1 Aralık 2015
bosluk

Toki Kayaşehir Konutları Başvuru şartları

toki logoToki Kayaşehir’de yapmayı planladığı 1500 konut için Başvuru Şartlarını açıkladı. Peki Kayaşehir sosyal konutlardan daire almak için aranan şartlar nelerdir?

20 Mart 2015
bosluk

Ayazma Emlak Konutları Satışı Başladı!

Ayazma Konutları, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İkitelli’de inşa ettiği 1.239 konutluk projenin başvuru süreci başladı.

8 Ocak 2015
bosluk

TOKİ Yoksul Grubu Başvuru Şartları

TokiTOKİ’den ev almak isteyenler için rehber niteliğinde bir haber. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Türkiye’nin pek çok ilinde satışa çıkardığı konutlar için başvuru şartları.

13 Eylül 2014
bosluk

KİPTAŞ Hadımköy Konutları 3.Etap satışları başladı

Kiptaş Hadımköy Konutlarıİstanbul’a 10.000 Sosyal Konut hedefiyle başladığımız, ilk etabında 1472 konutun yer aldığı ‘’Hadımköy Konutları 3. Etap’’ projesinde ön müracaatlar bugün başladı.

26 Mart 2014
bosluk

Seyran Şehir ön talep formu

Seyran şehir Daire içi Planıİstanbul Kayaşehir’de Emlak Konut GYO ile Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilecek olan Seyran Şehir, şubat ayında ön satışa çıkacağını daha önce duyurmuştur.

12 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------