BEDAŞ, Uydu Kent Kayaşehir’i karanlığa gömdü

toki kayaşehirBEDAŞ, ‘Uydu Kent’ Kayaşehir’i karanlığa gömdü. Bölgede son 2 aydır sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor.

İstanbul Başakşehir’de Kayaşehir adıyla kurulan, Kanal İstanbul, şehir hastaneleri ve düzenli yapılaşması ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’un yeni Uydu Kent’i olarak tanımladığı TOKİ bölgesinde son 2 aydır yaşanan elektrik kesintileri halkı canından bezdirdi.

18 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir’de elektrik kesintisi!

elektrik kesintisi varGünün erken saatlerinde Taksim ve çevre semtlerinde başlayan elektrik kesintisi farklı ilçelere de yayılıyor!

Bedaş’ın yaptığı açıklamaya göre; teknik arıza sebebiyle yaşanan sorun saat 9 buçuğa kadar giderilecekti. Fakat kesinti hâlâ devam ediyor.

5 Kasım 2014
bosluk

Başakşehir trafoları estetik hale geliyor

trafoBaşakşehir Belediyesi, ilçe merkezinde yer alan elektrik trafolarını daha estetik hale getirmek için bir dizi düzenleme yaptı.

BEDAŞ’ın yetki ve sorumluluk alanında yer alan elektrik trafoları, BEDAŞ’tan alınan özel izin ile Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yenilendi.

10 Ocak 2014
bosluk

Bedaş Kayaşehir Veznesi Açılıyor

kayaşehir bedaşKayaşehir tüm kurumları ile oturmaya başladı. Kayaşehir Bedaş veznesi Kayaşehir 3. bölge 1. Kısım No:8  Merkez Kayaşehir Avm Arkasında hizmete girecek.

15 Nisan 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------