Begüm Birgören Bir Deniz Hikayesi’nde

Bir Deniz Hikayesi 1Sevilen Dizinin 4. bölümünde neler olacak? Bir Deniz Hikayesi 4. Bölümü Kanal D’de.

06 Ekim 2015 Salı akşamı Kanal D’de ekrana gelen Dizi bölümlerinden Bir Deniz Hikayesi 4. Bölümü HD Full Tek Parça izle.

7 Ekim 2015
bosluk

Kaçak Aile Babası Olur

Kaçak Aile Babası OlurMerve ile evlenen Serhat Hakeri artık bir aile babasıdır.

Artık sadece dışarıda kötü adamları temizlemekle kalmaz evin içersnde de pislikleri temizlemek ile meşguldur

17 Mart 2015
bosluk

Tülay ile Merve’nin Kavgası

Tülay ile Mervenin KavgasıKaçak dizisinin iki güzel kadın oyuncusu Yağmur Tanrısevsin ile Begüm Birgören,  kaçak 50.bölüm’de birbirleri ile kavga ederler.

Mafya babasının kızı olan Merve, Mafya ile yeni tanışan Mafya güzeli Tülay arasında geçen sözlü ve fiili kavgayı kim kazanır?

17 Mart 2015
bosluk

Melekler Şehri’nde ‘Saadet’li buluşma

Begüm Birgören 46 dergiDizisi final yapan Begüm Birgören, Amerika’da yaşam süren Saadet Işıl Aksoy’dan ilham alarak oyunculuk eğitimi için Melekler Şehri’ne uçtu.

Sanal post ta yeni dönem başlıyor!

‘Kaçak’ dizisinde Merve karakterini canlandıran Begüm Birgören, dizisinin final yapmasının ardından kendini eğitime adadı.

2 Mart 2015
bosluk

Kaçak 49.Bölüm Son Sahne

Kaçak 49.Bölüm Son SahneKaçak 48.Bölüm’de halasını vuran ve babasının şirketinin %60 kaybeden Tülay, sıraya Merve’yi koymuştur.

31 Aralık 2014
bosluk

Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dedi

Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dediKaçak 49.Bölüm’de Merve İle (Begüm Birgören) evlenmeye karar veren Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) Rüyasında Nişanlısının kendisine Hayır Dediğini görür.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak ‘da Düğün Var

Kaçak da Düğün VarKaçak 49.Bölüm’de Merve ile Serhat sonunda evlenmeyi başarırlar. Serhat Hakeri’nin Nikah töreni yine olaylı olur.

31 Aralık 2014
bosluk

Çatıdan Atlamak İsteyen Adamı Son Anda Kurtardı

Çatıdan Atlamak İsteyen Adamı Son Anda KurtardıKaçak 49.Bölüm’de Merve Topçuoğlu (Begüm Birgören) evlilik hazırlığı için gelinlik bakarken Serhat Hakeri çatıdan atlamak isteyen adamı son anda kurtarır.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Kız İsteme Sahnesi

Kaçak Kız İsteme SahnesiKaçak 49.Bölüm’de birbirlerini sevdiklerini açıkça itiraf eden Merve Topçuoğlu ile Serhat Hakeri evlenmeye karar verirler.

31 Aralık 2014
bosluk

Tülay ile Merve’nin Yüzleşmesi

Kaçak TülayKaçak 49.Bölüm fragmanı ile kaçak 49.bölüm fotoğrafları yayınlandı. Tülay intikam peşinde koşmaya devam ederken Merve ile yüzleşme zamanının geldiğine inanır

29 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------