Ayça Varlıer Kimdir?

Ayça Varlıer biyografisiAyça Elif Varlıer 22 Haziran 1977 yılı Ankara doğumlu Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Ayça Varlıer, Amerika’da Hartt Scoll of Music’te müzikal sinema üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapmış.

21 Mart 2016
bosluk

Ege Aydan Kimdir?

Ege Aydan biyografisiEge Aydan, 15 Haziran 1958  Ankara doğumludur. Devlet Tiyatroları yönetmeni, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

15 Haziran 1958 Ankara Narlıtepe’de, opera sanatçısı ve oyuncu Emine Sevda Aydan’ ın oğlu olarak doğdu. Annesine çok bağlı yetişmiştir.

26 Eylül 2014
bosluk

Ahmet Mümtaz Taylan Kimdir?

Ahmet Mümtaz Taylan biyografisiAhmet Mümtaz Taylan 12 Eylül 1965 Ankara doğumlu Türk oyuncu ve yönetmendir. İlköğretim ve lise eğitiminden sonra Gazi Üniversitesi İktisat Bölüm, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

3 Haziran 2014
bosluk

Aslı Tandoğan Kimdir?

Aslı Tandoğan biyografisiAslı Tandoğan 2 Nisan 1979 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olmuştur.

2002 yılında “Gülüm” adlı dizisiyle oyunculuğa başladı.2005 yılında ilgiyle izlenen “Aşka Sürgün” dizisinde ‘Dilan Şahvar’ karakteriyle yıldızı parladı.

4 Nisan 2014
bosluk

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Rıza Kocaoğlu biyografisiRıza Kocaoğlu 1979 yılında İzmir’de doğdu. Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Babası Göztepe’nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur.

Rıza Kocaoğlu da koyu bir Göztepe taraftarıdır. Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu “Bana Şans Dile” ile sinemaya adım atarak başrolü üstlenen oyuncu, başarılı performansı sayesinde Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

13 Ocak 2014
bosluk

İnanç Konukçu Kimdir?

İnanç Konukçu biyografisiİnanç Konukçu 11 Kasım 1985 Ankara doğumlu Türk Tiyatro Sanatçısıdır.Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunudur. Televizyon dünyasına 2005 senesinde TRT’deki “Karanlıktaki Umut” adlı dizi ile başladı. Erdal Beşikçioğlu’nun referansıyla dahil olduğu Behzat Ç. adlı dizide “Hayalet” karakterini canlandırmaktadır.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------