“Hissedersen yap, yoksa yapma”

Berk Hakman RöportajBerk Hakman “Aşk Delisi” oyunuyla ilk kez tiyatro sahnesinde. Senaryoya bakarak projelerini seçtiğini anlatan Hakman: “Hesaplamayacaksın şunu oynarsam, oradan dört milyon gişe gelir falan… Hayatta bir şeyi hissediyorsan yap, hissetmiyorsan yapma”

25 Ocak 2016
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Yine Estirdi

yağmur tanrısevsin bardaKaçak 51.Bölüm’de Yağmur Tanrısevsin yine estirdi. Yağmur Tanrısevsin gece kulübünde sergilemiş olduğu dans sahnesi ve sonrasında güzel bir oyunculuk ortaya koydu.

17 Mart 2015
bosluk

Ertan 14:00 Facebook atv’de

berk hakman kaçak izleÖdüllü oyuncu Berk Hakman namı diğer Ertan, Facebook üzerinden hayranlarının sorularını yanıtlıyor.

Kaçak dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir beğeniyle takip ediliyor. Serhat ve ekibinin maceraları soluk kesmeden devam ediyor.

17 Mart 2015
bosluk

Psikopat Ertan İş Başında

Psikopat Ertan İş BaşındaKaçak 50.Bölüm’de Tülay (Yağmur Tanrısevsin) halası tırlar ile taşıdıkları bonzaileri şoförlerden biri fark etmesi üzerine zor duruma düşer.

17 Mart 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’in İntikam Planı

Yağmur Tanrısevsin keyifliKaçak 50.Bölüm’de Halasını evinden kovmak için türlü planlar yapan Tülay (Yağmur Tanrısevsin) Ertan’ı da kendisine destek olduğunu görünce çok sevinir.

17 Mart 2015
bosluk

Mafya Güzeli ve Aşkı

Mafya Güzeli ve AşkıKaçak 50.Bölüm’de Tülay (Yağmur Tanrısevsin) intikam hırsı ile dolmuştur.

Aşkı olan Ertan Demir (Berk Hakman) ile tam bir kafa dengi olmaya başlamıştır. Tülay Halasını sınır etmek ve onun evden gitmesini sağlamak için olmadık işler yapmaktadır.

17 Mart 2015
bosluk

Ertan, Tülay’ı Cezaevinde Yalnız Bırakmaz

Ertan, Tülay'ı Cezaevinde Yalnız BırakmazKaçak 49.Bölüm’de cezaevine giren Yağmur Tanrısevsin yanı Tülay, zor anlar yaşar. Ancak kendisini Seven Ertan Demir kendisini cezaevinde yanlış bırakmaz.

31 Aralık 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Cezaevi Yolunda

Yağmur Tanrısevsin Cezaevi YolundaKaçak 48.Bölüm’de Halasını vuran Tülay (Yağmur Tanrısevsin) ne yapacağını bilmez bir halde Ertan Demir’i arar.

31 Aralık 2014
bosluk

Tülay’ın Cezaevi Günleri

Tülay'ın Cezaevi GünleriTülay (Yağmur Tanrısevsin) halasını öldürmeye teşebbüs ettiğinden dolayı tutuklanır ve ceza evine atılır.

31 Aralık 2014
bosluk

Tülay (Yağmur Tanrısevsin) Aşkını İtiraf Eder

Tülay (Yağmur Tanrısevsin) Aşkını İtiraf EderKaçak 47.Bölüm’de babasını kaybeden Tülay (Yağmur Tanrısevsin) sığınacak bir liman arar.

24 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------