İstanbul’u şiddetli lodos vurdu

şiddetli yağışİstanbul’da etkili olan şiddetli lodos, Beykoz sahilinde bir teknenin batmasına neden oldu. Kuvvetli lodosun etkisiyle Kadıköy’de de köprü çöktü.

30 Aralık 2014
bosluk

Beykoz Kundura Fabrikasına Nasıl Gidilir?

Beykoz Kundura Fabrikası NeredeZaman zaman Kaçak dizisi’nin de çekimlerinin yapıldığı Beykoz’daki Kundura Fabrikası nerededir?
Beykoz Kundura Fabrikasına Nasıl Gidilir? Beykoz Kundura Fabrikasına dizi çekimlerine nasıl Gidilir?

12 Aralık 2014
bosluk

Türkiye’nin Hollywood’u Beykoz’a Kurulacak

Beykoz Film StüdyosuBeykoz’a Türkiye’nin en büyük film platosu kurulacak.  Beykoz Türkiye’nin Hollywood’u olmaya aday.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek beş yıldızlı oteller, üniversiteler ve hastanelerle Beykoz’un çehresini yakın zamanda değiştireceklerini, en iddialı projelerinden birinin ise Beykoz’u “Türkiye’nin Hollywood’u” yapmak olduğunu söyledi.

12 Aralık 2014
bosluk

Beykoz Kundura Fabrikası Hakkında

Beykoz Kundura Fabrikası Resimleri1810 yılında tabakhane olarak kurulan Beykoz Deri ve Kundura Fabrikası İstanbul’un en eski fabrikalarından biridir.
Fabrika Osmanlı ve Türk ordusuna ayakkabı deri ürünlerinin tedarikini sağlamıştır. Osmanlı İmparatorluğu dönemine (II. Mahmut döneminden imparatorluğun yıkılışına kadar), Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna ve birçok tarihi olaya şahitlik yapan fabrika 1933 yılında Sümerbank’a devredilmiştir.

12 Aralık 2014
bosluk

2B arazilerine 320 bin başvuru geldi

2bKentsel dönüşüm, Mütekabiliyet yasalarının ardından 2B arazilerinin satışı da gayrimenkul sektörüne hareketlilik getirdi.

Orman vasfını yitirmiş arazilerin değerlendirilmesine ilişkin bu düzenlemenin kentsel dönüşüm uygulamaları gibi gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri ve öngörüleri daha sınırlı olmak kaydıyla etkilemesi bekleniyor.

7 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun’dan Kazançlı Yatırım

Gürkan Uygun Kurtlar Vadisi PusuBirkaç yıl önce Beykoz Görele Köyü’nden 200 bin liraya 2-b arazisi satın alan oyuncu Gürkan Uygun, yasa gereği kendisine tebliğ edilen tapulandırma bedelini yüksek bulunca acil olarak satışa çıkardı.

10 Kasım 2013
bosluk

Üsküdar-Beykoz Sahil metrosu geliyor

ürünlere dikkat! metroİstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş, ”Üsküdar’dan Beykoz’a sahil istikametinde bir metro projesi yapıyoruz, ‘finüküler’ tarzda bir raylı sistem düşünüyoruz” dedi.

26 Kasım 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------