Sezgin Erdemir Kimdir?

sezgin erdemir biyografisiSezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunudur.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu. Sezgin Erdemir dizide “Sungurtekin” karakterine hayat veriyor

5 Şubat 2016
bosluk

Özgül Kavruk kimdir?

Özgül Kavruk biyografisiÖzgül Kavruk 1 Aralık 1977 Aydın doğumlu Türk dizi oyuncusu ve mankendir. Söke Lisesi eski müdürlerinden Ahmet Kavruk ile emekli öğretmen Nigar Kavruk’un kızı olan Özgül Kavruk 2000 yılında Derman Bey adlı dizi ile oyunculuğa başladı.

2001 yılında ise Böyle mi Olacaktı? adlı atv ekranlarında yayınlanan dizide rol aldı. Mankenliği ise İzmir’de başladı.2008 yılında Ömer Seçkin ile evlendi.

10 Mayıs 2014
bosluk

Didem Taslan Kimdir?

Didem Taslan biyografisiDidem Taslan 1982 yılında Mersin doğumludur. Didem Taslan 1992 yılında çocukluk hayali olan mankenliği gerçekleştirmek için Mersin’den İstanbul’a geldi. Bir aile dostu vasıtasıyla Gaye Sökmen Ajans’ta mankenlik yaşantısı başlamış oldu.

8 Mart 2014
bosluk

Berat Yenilmez Kimdir?

Berat Yenilmez biyografisiBerat Yenilmez 5 Ekim 1970 Adapazarı doğumlu Türk oyuncudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. Oynadığı oyunlar Rosa Lüksemburg, Kuyruklu Yıldız Altında, Suç ve Ceza, Hasır Şapka, Hürrem Sultan

8 Mart 2014
bosluk

Selma Ergeç Kimdir?

Selma Ergeç biyografisiSelma Ergeç 1978 Almanya doğumludur. Selma Ergeç Türk bir baba ve Alman bir annenin ilk çocuğu olarak Almanya’nın Ruhr Bölgesi’nin Hamm-Bockum-Hövel şehrinde dünyaya geldi. Babası Adanalı Türk bir doktor, annesi ise Alman bir hemşireydi.

Selma Ergeç drama, İngiliz Edebiyatı ve süzel sanatlar ağırlıklı dersler alırken tıp okumaya karar veren Ergeç Almanya’ya döndü ve 1998’de Westfälische Wilhelms Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne (Westfälische Wilhelms-Universität Münster) girdi.

7 Şubat 2014
bosluk

Halit Ergenç Kimdir?

Halit Ergenç biyografisiHalit Ergenç 30 Nisan 1970 İstanbul doğumlu Türk dizi, film ve tiyatro oyuncusudur. Halit Ergenç orta öğrenimini Beşiktaş Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. 1989’da İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimlerinden ikinci senesinde ayrılan Ergenç, aynı sene girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu bölümlerini bitirmiştir.
Lise döneminde şarkı söylemeye başlayan ve okul orkestrasında solist olan Ergenç, 3 yıl boyunca Ajda Pekkan ve Leman Sam’a vokalistlik yaptı. Aynı dönemde dans öğretmenliği de yaptı ve Ajda Pekkan’ın konserlerinde dansçı olarak yer aldı.

3 Şubat 2014
bosluk

Ümit Erdim Kimdir?

Ümit Erdim biyografisiÜmit Erdim tiyatro ve dizi oyuncusu. 15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı.

1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı diziler de rol almıştır.

9 Ocak 2014
bosluk

Açelya Akkoyun Kimdir?

Açelya Akkoyun biyografisi31 Aralık 1972 tarihinde Adana’da doğdu. Fenerbahçe Lisesini ve MSÜ Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Konservatuvar yıllarında girdiği İstanbul Şehir Tiyatroları’nda, altı yıl çeşitli oyunlarda rol aldı. Theope, Mösyö Butterfly, Kırmızı Pabuçlar, Hüner, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Palyaço Prens, Yavru Kimin, sanatçının oynadığı bazı oyunlardır.

6 Ocak 2014
bosluk

Gürkan Uygun Kimdir?

Gürkan Uygun biyografisi27 Mayıs 1974 yılında İzmit’te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı, 1990 yılında ise amatör tiyatroya başladı. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldı. Fasülye adlı 35`lik sinema filminde oynadı. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptı.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------