Diriliş Ertuğrul Setini Ziyaret Ettik

Diriliş Ertuğrul Set ArkasıSizler için Diriliş Ertuğrul setinde ziyaret ederek dizi oyuncuları ile yaptığımız sohbetlerimizi yayınlıyoruz.

21 Temmuz 2017
bosluk

Burcu Kıratlı’ya hayranından sürpriz hediye

Burcu Kıratlı biyografisiDiriliş Ertuğrul’daki göstermiş olduğu büyük başarıdan dolayı beğeni toplayan Burcu Kıratlı’ya bir hayranı sürpriz bir hediye gönderdi.

28 Mayıs 2016
bosluk

Burcu Kıratlı’dan ‘Diriliş Ertuğrul’ Veda mesajı

Burcu Kıratlı twitterBurcu Kıratlı, sosyal medya hesabından paylaştığı veda mesajıyla “Diriliş Ertuğrul” kadrosundan rol gereği ayrıldığını açıkladı.

12 Mayıs 2016
bosluk

Burcu Kıratlı Saçlarını Sıfıra Vurdu

Kel Burcu KıratlıDiriliş Ertuğrul dizisinden rol alan Burcu Kıratlı, yeni projesi olan bir film için saçlarını sıfıra vurunca “kendimi çıplak gibi hissettim” dedi.

TRT1’de çarşamba günleri yayınlanan ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisinin oyuncularından Burcu Kıratlı, Esquire dergisinde saçlarını sıfıra vurdurduğunda kendini nasıl hissettiğini anlattı.

13 Nisan 2015
bosluk

Burcu Kıratlı’ya ödül üstüne ödül

Burcu Kıratlı'ya ödülÜlkеmіzdеkі іlk tеѕcіllі dіjіtal moda yaşam dеrgіѕі olan Evoѕ Angеlѕ іlе ülkеmіzіn іlk Spіkеrlеr Platformu Kırmızı Türk Gеlеnеkѕеl Ödül Törеnі dün akşam Elіtе World Buѕіnеѕѕ Hotеl’dе gеrçеklеştі.

7 Mart 2015
bosluk

Diriliş Ertuğrul, Gökçe Hatun Kimdir?

Diriliş Ertuğrul, Gökçe HatunTRT 1’de başlayan Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından, Gökçe Hatun karakteri Kimdir ?

Diriliş Ertuğrul dizisi, Gökçe Hatun karakterini Burcu Kıratlı oynamaktadır.

1 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------