Çağatay Ulusoy | Baybul
     

İçerde ile Anne aynı sette!

Sevilerek izlenen diziler Anne ve İçerde aynı sette buluştu. Beren Gökyıldız’ın instagram hesabından Çağatay Ulusoy’la fotoğraf çekip “Aynı sette olunca biz.” notunu düştü.

31 Ocak 2017
bosluk

Çağatay Ulusoy Hastanelik oldu

Aras Bulut İynemli ile başrolü paylaştığı dizisi “İçerde” ile dikkati çeken 26 yaşındaki genç oyuncu Çağatay Ulusoy hayranlarını üzdü. İçerde’nin temposuna alışamayan Ulusoy, hastanelik oldu.

12 Ocak 2017
bosluk

‘İçerde’ ekibi karda mahsur kaldı

Günlerdir beklenen kar yağışı İsttanbul’u etkisi altına aldı. Beyaza bürünen şehirde araçlar yollarda kaldı, ulaşım aksadı. Çekimler için Belgrad ormanına giden ‘İçerde’ ekibi de kardan nasibini aldı.

8 Ocak 2017
bosluk

Çağatay Ulusoy’un İçerde Dizisi Köstebek Filmine benziyor

Çağatay Ulusoy Leonardo DiCaprioÇağatay Ulusoy’un yeni dizisi İçerde dizisi Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson ve Matt Damon oynnadığı 2006 yılı  “Köstebek” filminin konusunu andırıyor.

22 Eylül 2016
bosluk

Genç Oyuncuların Kötü Alışkanlıkları

gizem karaca çağatay UlusoyÇağatay Ulusoy, Gizem Karaca, ve şarkıcı Cenk Eren davasında Savcı sanıklar uyuşturucu davasında esas hakkındaki mütalaasını verdi.

7 Mayıs 2016
bosluk

İçerde Dizisi Başladı

İçerde Dizisiİçerde, Ay Yapım imzalı ve yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği senaryosunu Toprak Karaoğlu ve Ertan Kurtulan’ın yazdığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın paylaştıkları televizyon dizisi.

21 Ocak 2016
bosluk

Serenay Sarıkaya, Neden habersizdir?

Serenay Sarıkaya, Neden habersizdirMira, Orku’nun Yaman’a ne yaptığından habersizdir. Medcezir 44.Bölüm Taner Ölmez, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Medcezir, Hazar Ergüçlü ve Aybüke Pusat okul önü konuşmalarının geçtiği sahne.

Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya ile barışmamak konusunda ısrar eder.

25 Ekim 2014
bosluk

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Şarkı Söylerler

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Şarkı SöylerlerYayınlandığında seyirciyi ekran başına kilitleyen Medcezir, 40.Bölüm’de “Beni Benimle Bırak Giderken” şarkısı damgasını vurdu.

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy birlikte seslendirdikleri Beni Benimle Bırak Giderken şarkısı İZLE

23 Ekim 2014
bosluk

Çağatay Ulusoy Medcezir Resimleri

Çağatay Ulusoy Medcezirİstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, sorunlu bir ailede büyümüş zeki bir gençtir. Çocukluğu dramlarla travmalarla dolu, küçük yaşta terk eden babasını bir daha hiç görmemiş, hayattaki tek rol modeli ağabeyi Kenan.. Ama Kenan Yaman’a farklı görünmeye çalışsa da serserinin teki.

Çok küçük yaşlardan itibaren hem çalışıp hem okuyan Yaman, ağabeyi Kenan’ın bir gün kontrolü kaybetmesi yüzünden hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalır, ve iyi ki Avukat Selim Serezle tanışır.

31 Ocak 2014
bosluk

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy biyografisiÇağatay Ulusoy 23 Eylül 1990, İstanbul doğumludur. Türk oyuncu ve mankendir. Çağatay Ulusoy un babası Bulgaristan göçmeni, annesi ise Boşnak. Çağatay Ulusoy Best Model of Turkey yarışması 15 Ekim 2010 Cuma gecesi İstanbul’da düzenlenen yarışmasında Türkiye’ nin En İyi Erkek Modeli olarak 1. seçildi. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görmüştür ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır.

31 Ocak 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------