Selen Seyven kimdir?

Selen Seyven biyografisi2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ve Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü sinema filminde küçük rollerde oynadı.

Aydın Sayman’ın “Janjan” adlı sinema filminde başrolde olarak Berk Hakman, Çetin Öner, Levent Yılmaz, Aykut Oray ile beraber rol aldı.

27 Nisan 2015
bosluk

Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Son Sahnesi

Huzur Sokağı Son SahnesiHuzur Sokağı Son Bölümü Türkiye’ye duygulu anlar yaşattı. Beğeni ile izlenen dizi yapımcı kuruluşlar tarafından 2. sezon iyice bozulmuştu. buna rağmen belli bir kesim hiç kaçırmadan Huzur Sokağı dizisini takip etmeye devam etmekte idi.

21 Ekim 2014
bosluk

Caner Kurtaran Huzur Sokağı Resimleri

Caner Kurtaran huzur sokağıCuma Akşamları atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Selin Demiratar dizideki adı ile Feyza’nın istemeden zorla evlenmiş olduğu kocası rolünde oynayan Caner Kurtaran  fotoğrafları

 

 

 

26 Aralık 2013
bosluk

Caner Kurtaran Kimdir?

Caner Kurtaran biyografisi26 ekim 1978 İstanbul’da doğdu. Uzun bir süre İstanbul’;da ailesinin yanında yaşadı. Konservatuara Eskişehir’;de başlayan Kurtaran, birinci sınıfı bitirdikten sonra kaydını İstanbul’a aldırıp, eğitimine bu şehirde devam etti.

26 Aralık 2013
bosluk

Caner Kurtaran Nişanlandı

Caner Kurtaran huzur sokağıATV ekranlarında yayınlanan ‘Huzur Sokağı’ dizisinde zengin işadamı ‘Selim’ rolünü canlandıran Caner Kurtaran, yaz başında Bodrum’da tanıştığı sigortacı Ezgi Yıldırım ile nişanlandı.

24 Temmuz 2013
bosluk

Huzur Sokağı; Ekranda Büyük Bir Boşluğu Doldurdu

Caner Kurtaran Huzur SokağıOyuncu Caner Kurtaran ‘Huzur Sokağı’nın başarısını değerlendirdi: İzleyici hep aynı hikayeleri izlemekten sıkıldı.

atv ekranlarında yayınlanan ‘Huzur Sokağı’ dizisinde, zengin işadamı ‘Selim’ karakterini canlandıran Caner Kurtaran, dizi ekibinin çok yapıcı olduğunu ve huzurla çalıştıklarını söylüyor. Caner Kurtaran, diziyi ve rolünü anlattı:

13 Nisan 2013
bosluk

Huzur Sokağı dizisi yeni oyuncuları

Huzur Sokağı 47.Bölüm Full İzleatv ekranlarının reyting rekortmeni  ‘Huzur Sokağı’nın kadrosu 3 yeni oyuncu katılıyor. Farklı dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal’in çevresinde dönen dizinin yeni oyuncuları şöyle.

20 Şubat 2013
bosluk

Caner Kurtaran, Huzur Sokağı Dizisi’ne Katıldı

Caner Kurtaran, Huzur SokağındaAtv’nin sevilen dizisi “Huzur Sokağı”na Paşhan Yılmazel yerine Caner Kurtaran transfer oldu

18 Şubat 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------