Cumhurbaşkanı Uyardı Kanal İstanbul Hızlandı

Habertürk’ten Deniz Çiçek’in haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kanal İstanbul projesi ile ilgili gerçekleştirdiği toplantının perde arkası ortaya çıktı.

24 Şubat 2015
bosluk

Türk dizileri için müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Kolombiya’ya hareket etmeden önce Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

9 Şubat 2015
bosluk

Cumhurbaşkanı İstanbul Başakşehir’i Kabul Etti

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Cumhurbaşkanı YanındaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

11 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı

MÜSİAD fuarıBaşakşehir Belediyesi, açılışı Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uluslararası Fuarı’na katıldı.

Bu sene 15.si düzenlenen, 500 yerli ve yabancı firmayı bir araya getiren fuarda Başakşehir Belediyesi’de ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmaları Başakşehir Living Lab bünyesinde ziyaretçilerine anlattı.

27 Kasım 2014
bosluk

TOKİ’den Aksaray için flaş açıklaması!

Cumhurbaşkanlığı Sarayı inşaatıBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), salı günü bazı basın organlarında yer alan ‘TOKİ’nin Cumhurbaşkanlığı Sarayı inşasından dolayı 297 milyon lira alacağı olduğunu iddialarını yalanladı.

TOKİ’den yapılan açıklamada, 2006 yılından beri, kamu kuruluşlarıyla yapılan protokoller çerçevesinde yapılar inşa edildiği ve bu çerçevede 15 bakanlık, 27 üniversite, 14 belediye, valilikler ve diğer kurumlarla 153’ü arsa karşılığı hasılat protokolü olmak üzere toplam 209 protokol yapıldığı kaydedildi.

21 Kasım 2014
bosluk

Kanal İstanbul için ihale hazırlıkları

Kanal İstanbul Projesi2011 yılında açıklanan ve bugüne kadar tartışmalara neden olan Kanal İstanbul projesi hızlandırıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde, proje için ihale sürecinin yakında başlayacağını duyurdu.

10 Kasım 2014
bosluk

Cumhurbaşkanı’nın Kanal İstanbul açıklaması

cumhurbaşkanı açıklamasıErdoğan; “Kanal İstanbul sözümüzü de unutmadık, bugünlerde ihale hazırlıkları yapılıyor”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen Esenler Belediyesi Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan konuşmasında Kanal İstanbul projesinden, IŞİD’le mücadeleye kadar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

3 Kasım 2014
bosluk

Beşiktaş için Cumhurbaşkanı devrede

Londra’dan gelir gelmez Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’la bir araya gelen Gümüşdağ, “Beşiktaş’ı ağırlamaktan büyük onu duyarız” diyerek müjdeyi verdi.

14 Ekim 2014
bosluk

Kanal İstanbul projesinin temeli atılıyor

kanal istanbul projesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzmanların çevre felaketine yol açacağı uyarısında bulunduğu Kanal İstanbul projesinin temelinin yakında atılacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Türkiye İhracatçılar Meclisi ‘nin(TİM) “Türkiye Markası” tanıtımına katıldı. Toplantıda konuşan Erdoğan, yeni TL logosunda olduğu gibi Türkiye mallarının üzerine konulacak yeni logoyo da toplumun kısa sürede adapte olacağını söyledi.

29 Eylül 2014
bosluk

Türkiye, Cumhurbaşkanını seçti

12. CumhurbaşkanıCumhur, Başkan’ını seçti. Türkiye’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

Türkiye tarihinde ilk defa Cumhur Başkanının halk tarafından belirlendiği seçimler sona erdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşküne çıktı.

13 Ağustos 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------