Büşra Ayaydın Kimdir?

Büşra Ayaydın biyografisiBüşra Ayaydın 1994 Ankara doğumlu oyuncudur. lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek  beğenilen oyuncularından birisi haline geldi.

16 Nisan 2016
bosluk

Şevval Sam Kimdir?

Şevval Sam biyografisiŞevval Sam 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, annesi Leman Sam’ın izinde giderek sanatla iç içe bir küçüklük dönemi yaşar.

15 Aralık 2014
bosluk

Bülent Seyran Kimdir?

Bülent Seyran biyografisiBülent Seyran 1976 yılında Almanya doğumlu Türk tiyatro, sinema, dizi reklam oyuncusudur. Tiyatroya 1992 yılında İzmir Konak Belediye Tiyatrosunda kursiyer olarak başladı. Konak Belediye Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda oynadıktan sonra, farklı tiyatrolarda oyunculuğa devam etti.

10 Ekim 2014
bosluk

Şebnem Bozoklu Kimdir?

Şebnem Bozoklu biyografisiŞebnem Bozoklu 20 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Baba tarafından Ispartalı; anne tarafından Mısır kökenli Siirtli bir ailenin çocuğudur. Anneannesinin, annesinin, teyzesinin bir araya geldiklerinde hep Arapça konuştuğunu bir röportajda belirtmiştir. Çift Moda’da tanışmıştır. Çocukluğu Suadiye’de geçmiştir.

5 Haziran 2014
bosluk

Oral Özer Kimdir?

Oral Özer biyografisiOral Özer 23 Mart 1984’de İskenderun’da doğmuş. Tiyatro Eğitimine Ankara Sanat Tiyatrosunda başladı. Ardından Müjdat Gezen Konservatuarını kazandı ve orda bir sene okuduktan sonra Haldun Dormen’nin bir çok müzikal projesinde asistanlık yaptı. Hala Yeditepe Üniversitesinde burslu olarak okumaktadır.

5 Nisan 2014
bosluk

Erdem Baş Kimdir?

Erdem Baş biyografisiErdem Baş 1978 Ordu doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında yayınlanmaya başlayan Ayrılsak da Beraberiz isimli dizide canlandırdığı Mc Erdem karakteriyle tanındı. Aralıksız beş sene bu dizide rol aldı.

13 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------